РІШЕННЯ № 6 до протоколу № 4 від 04.06.2019 - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

РІШЕННЯ № 6 до протоколу № 4 від 04.06.2019

До протоколу №4 від 04.06.2019 Громадської ради при Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення

1. Члени Громадської ради усебічно обговорили доцільність продовження роботи Незалежної експертної ради, яка була створена з метою надання доефірного аналізу матеріалів виборчої агітації під час виборів Президента України і надали повноваження продовжувати працю в період парламентських виборів. Напрацьовані експертною радою висновки запропоновано скомпонувати в збірку рекомендацій, яка стане корисною в подальшій роботі телерадіоіндустрії і регуляторного органу, який стежить за дотриманням мовниками виборчого законодавства.

ГОЛОСУВАЛИ:

«за» – 8
«проти» – 0
«утрималось» – 0
«не голосували» – 7
Рішення прийнято

2. Заслухавши пана Сергія Сьомкіна про необхідність пожвавлення подальшої роботи, погодились з необхідністю більше висловлювати свої думки і пропозиції.

ГОЛОСУВАЛИ:

«за» – 8
«проти» – 0
«утрималось» – 0
«не голосували» – 7
Рішення прийнято

3. Члени Громадської ради стурбовані тим, що регуляторний орган упродовж тривалого часу не проводить засідань, обговорили це важливе питання. Стан бездіяльності дуже непокоїть всю індустрію та заважає нормальній роботі, вчасному продовженню ліцензії, що впливає на господарську діяльність та тягне негативні фінансові наслідки. Під час обговорення було зроблено наголос на тому, що немає вагомих причин щодо непроведення засідань. Важливо налагодити роботу і забезпечити функціонування Національної ради як колегіального органу, який функціонує за рахунок платників податків і має працювати в рамках діючого законодавства. Заступник голови Нацради Уляна Фещук повідомила, що чергове засідання заплановане на 13 червня і в порядку денному вже є близько 175 питань. Громадська рада підготувала звернення до регуляторного органу щодо негайного усунення проблем в роботі, але вирішила відтермінувати його до 13.06.2019, у разі якщо засідання не відбудеться, це звернення буде додатково проголосовано і направлено до Національної ради.

ГОЛОСУВАЛИ:

«за» – 8
«проти» – 0
«утрималось» – 0
«не голосували» – 7
Рішення прийнято

Голова Громадської ради С.В.Сьомкін

Секретар Громадської ради С.В.Коробіна

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше