РІШЕННЯ № 8/1 від 20.01.2021 "Про проект положення про зняття оголошення попередження Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення як санкції" - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

РІШЕННЯ № 8/1 від 20.01.2021 “Про проект положення про зняття оголошення попередження Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення як санкції”

Громадська рада при Національній раді з питань телебачення та радіомовлення обговорила на засіданні в режимі онлайн.

1. Про проект положення про зняття оголошення попередження Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення як санкції

Слухали: А. Правдиченко, яка запропонувала проект пропозицій (листа та порівняльної таблиці) щодо регуляторного акту Національної ради України, а саме – щодо проекту положення про зняття оголошення попередження Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення як санкції.

«за» – 11

«проти» – 0

«утрималися» – 2

 

Вирішили: Затвердити проект пропозицій (листа та порівняльної таблиці) щодо регуляторного акту Національної ради України, а саме – щодо проекту положення про зняття оголошення попередження Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення як санкції.

 

Голова Громадської ради                                                С.В. Сьомкін

Секретар Громадської ради                                            О.В. Андрієнко

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше