Рішення № 1 від 1 листопада 2016 року "Про обговорення Положення про порядок видачі ліцензії провайдера програмної послуги" - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Рішення № 1 від 1 листопада 2016 року “Про обговорення Положення про порядок видачі ліцензії провайдера програмної послуги”

РІШЕННЯ від 01.11.2016 № 1
Громадської ради при Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення

 

 

01.11.2016

 

15.00 –18.00 

м. Київ, вул. Прорізна, 2

(4 поверх, малий зал засідань). 

 

 

СЛУХАЛИ: С. Бибик про удосконалення проекту змін до регуляторного акту Національної ради – Положення про порядок видачі ліцензії провайдера програмної послуги. 

 

С. Бибик запропонувала удосконалити текст змін, а саме пункт 12 форми заяви про видачу (продовження) ліцензії провайдера програмної послуги (Додаток 1) та Додаток 2 «Інформація, яка зазначається в ліцензії провайдера програмної послуги та додатках до неї».

 

ВИРІШИЛИ:

 

Підтримати в цілому прийняття проекту змін до регуляторного акту Національної ради – Положення про порядок видачі ліцензії провайдера програмної послуги.

 

Частково врахувати пропозицію члена Громадської ради С. Бибик та рекомендувати Національній раді викласти пункт 12 форми заяви про видачу (продовження) ліцензії провайдера програмної послуги (Додаток 1) та Інформацію, яка зазначається в ліцензії провайдера програмної послуги та додатках до неї (Додаток 2) у редакції порівняльної таблиці, що додається до цього Рішення.

 

Голосували:

 

«За» -12

 

 

Голова Громадської ради                   Н. І. Клітна
Секретар Громадської ради              К. І. Гріцак

 

Додаток №1 до Рішення Громадської ради від 01.11.2016 № 1

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше