РІШЕННЯ від 15.02.2019 - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

РІШЕННЯ від 15.02.2019

У відповідності до п.11 плану роботи щодо розгляду питання про усунення дискримінаційних умов ведення бізнесу для вітчизняних телекомпаній, які не використовують обмежений національний ресурс – радіочастоти у ефірі, Громадська рада, шляхом електронного голосування 15.02.2019 року ухвалила

РІШЕННЯ:

1. Звернутися до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення з пропозицією розглянути та підтримати ініціативу Громадської ради щодо необхідності термінового внесення змін до Закону України «Про телебачення та радіомовлення», які б забезпечили рівні вимоги щодо мови розповсюдження на території України програм вітчизняних та іноземних телерадіоорганізацій.

2. Пропонувати Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення, у разі підтримки вищевказаного клопотання, не пізніше 1 березня звернутися до Президента України, Кабінету Міністрів України, депутатів Верховної Ради України, як суб’єктів законодавчої ініціативи, з пропозицією винести на розгляд Верховної ради України відповідний законопроект.

3. Направити до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення проект змін до Закону України «Про телебачення і радіомовлення» та пояснювальної записки до них. Проект Закону та пояснювальна записка додаються.

4. Доручити члену Громадської ради Бойку С.Ю. представляти розглянуте питання в Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення та на її засіданнях при розгляді звернення Громадської ради, та надавати відповідні коментарі.

ГОЛОСУВАЛИ:
«за» – 11
«проти» – 0
«утрималось» – 0
«не голосували» – 4
Рішення прийнято

 

Голова Громадської ради С.В.Сьомкін

Секретар Громадської ради С.В.Коробіна

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше