РІШЕННЯ від 22.02.2019 - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

РІШЕННЯ від 22.02.2019

У відповідності до п.13 плану роботи щодо необхідності розгляду питання про усунення нерівних умов ведення бізнесу для провайдерів програмної послуги що використовують різні технології, Громадська рада, шляхом електронного голосування 22.02.2019 року, ухвалила

 РІШЕННЯ:

1. Звернутися до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення щодо необхідності вжити термінових заходів для відновлення рівних можливостей серед суб’єктів господарювання, що надають програмні послуги, зокрема, порушити перед Національною радою питання про листи до інших регулюючих та правоохоронних державних органів з вимогою провести перевірки та припинити порушення законодавства України суб’єктами господарювання, які фактично надають програмні послуги, не маючи відповідної ліцензії.

Звернення до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

2. Доручити Голові Громадської ради С. Сьомкіну. підписати зазначене звернення та направити його до Голови Національної ради Ю. Артеменка.

3. Доручити члену Громадської ради Бойку С.Ю. представляти розглянуте питання в Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення та на її засіданнях при розгляді звернення Громадської ради, та надавати відповідні коментарі.

ГОЛОСУВАЛИ:
«за» – 9
«проти» – 1
«утрималось» – 0
«не голосували» – 5
Рішення прийнято

Голова Громадської ради С.В.Сьомкін

Секретар Громадської ради С.В.Коробіна

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше