РІШЕННЯ від 25.07.2017 № 19 «Про удосконалення оновленого офіційного сайту Національної ради» (прийнято шляхом електронного голосування) - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

РІШЕННЯ від 25.07.2017 № 19 «Про удосконалення оновленого офіційного сайту Національної ради» (прийнято шляхом електронного голосування)

У зв’язку з оновленням офіційного сайту Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, аналізом його змісту, з метою удосконалення його функціоналу,У зв’язку з оновленням офіційного сайту Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, аналізом його змісту, з метою удосконалення його функціоналу,

I. Громадська рада рекомендує Національній раді:

1.Удосконалити пошук рішень Національної ради, доповнивши його пошуком за ключовими словами, а  «Державний реєстр суб’єктів інформаційної діяльності у сфері телебачення і радіомовлення», – доповнити пошуком за кодом ЄДРПОУ.

2.Удосконалити розділ «Провайдерам» передбачивши розміщення:- складу універсальної програмної послуги;- Переліку програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і ретрансляція яких на території України не обмежується, з посиланнями на відповідне рішення Національної ради;- Переліку заборонених іноземних телепрограм для ретрансляції з посиланнями на підставу прийняття відповідного рішення;- перенести до розділу Меморандум провайдерів програмної послуги про захист неповнолітніх під час надання програмних послуг.

3. Удосконалити розділ «Медіавласність» шляхом організації пошуку структури власності телерадіоорганізації або провайдера програмної послуги за ключовими словами, зокрема, за кодом ЄДРПОУ, у доповнення або на заміну  інформації про гіперпосилання на веб-сторінки ліцензіатів з інформацією про структуру власності.

4. Реалізувати можливість розсилки новин Національної ради на електронні поштові скриньки за індивідуальною підпискою шляхом встановлення опції з орієнтованою  назвою «Підписатися на новини».

5. На сторінці “позаконкурсна ліцензія” https://www.nrada.gov.ua/license-custom/, поряд з калькулятором розрахунку базового ліцензійного збору розмістити посилання на сайт державної установи з розрахунковою чисельністю населення відповідно до територіально – адміністративного устрою України.

6. Розпочати обговорення створення електронних кабінетів ліцензіатів Національної ради з метою швидкого та захищеного обміну інформацією між представниками регулятора та його ліцензіатами. Зокрема, для провайдерів програмної послуги в такому кабінеті передбачити актуальний повний перелік вітчизняних та іноземних телепрограм, ретрансляцію яких ліцензіати відмічають у себе в кабінеті, замість подання до Національної ради списку телепрограм при ліцензуванні і щорічної перереєстрації загальної  концепції (принципи, підстави) добору програм для ретрансляції (пропозиції абонентам).

II. Громадській раді: Звернутися до голів Верховної ради України, Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики, Комітету з питань інформатизації та зв’язку, Комітету з питань бюджету, Кабінету Міністрів України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Міністерства фінансів України, Держкомтелерадіо  стосовно необхідності виділення коштів у бюджеті на 2018 рік на створення електронних кабінетів ліцензіатів Національної ради, у зв’язку з посиленням режиму захисту національного інформаційного простору, суттєвим збільшенням об’єму обміну інформацією між Національною радою і суб’єктами господарювання у сфері телебачення і радіомовлення, необхідністю автоматизації комунікації між учасниками телевізійного ринку України.

ГОЛОСУВАЛИ:

За – 10

Проти – 0

Утрималось –5 (враховуючи Регламент роботи Громадської ради) 

 

Голова Громадської ради                   Н.І. Клітна

Секретар Громадської ради             К. І. Гріцак

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше