РІШЕННЯ від 26.03.2018 № 24 "Щодо зустрічі з членами Національної ради" - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

РІШЕННЯ від 26.03.2018 № 24 “Щодо зустрічі з членами Національної ради”

 

СЛУХАЛИ І: Ю. Артеменка, В. Коваля.

Ю. Артеменко, голова Національної ради, розповів про нещодавно ухвалені рішення, які стосуються трансляції телеканалами фільмів радянської доби, в яких беруть участь актори, внесені до Переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці України. Він сказав, що ухваленню цих рішень передували консультації з депутатами, що входять до Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформаційної політики, та депутатами інших комітетів, незалежними медіа-юристами. Є пряма норма профільного закону, тому  й ухвалено відповідне рішення, на черзі розгляд питань інших компаній, які також порушили цю норму. У разі судових рішень не на користь регулятора, буде вироблено інші підходи.

Також Ю. Артеменко повідомив, що 29 березня ц.р. відбудеться підбиття підсумків конкурсу на цифрове радіо. Це експериментальний проект, і цікаво, якими будуть його результати, чи матиме цей вид мовлення перспективу в Україні.

В. Коваль повідомив про тестування он-лайн кабінету для подання звітності про структуру власності та висловив думку, що саме завдяки цій платформі буде технічно «відшліфовано» версію для електронних кабінетів провайдерів програмної послуги.

Також усі присутні обговорили необхідність внесення змін до Положення про Громадську раді при Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення з метою урегулювання процедури обговорення та голосування по питанням за допомогою засобів електронних комунікацій. Н. Клітна, звернула увагу, що на сьогодні у складі Громадської ради є 14 членів, у зв’язку із добровільним виходом І. Долженкової у зв’язку з погіршенням стану здоров’я.

УХВАЛИЛИ І:         

– Рекомендувати Національній раді внести зміни до складу Громадської ради щодо доповнення на вакантне місце члена Громадської ради (замість члена, який вибув) учасника Установчих зборів – кандидата у члени Громадської ради, який отримав найбільшу кількість голосів за результатами рейтингового голосування.

– доручити Голові та Секретарю Громадської ради спільно з юридичними департаментом Національної ради опрацювати питання із внесення змін до Положення про Громадську раді при Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення.

ГОЛОСУВАЛИ:

«за» –  8

«проти» – 0

«утрималось» – 0

«не голосували» – 0

Ухвалу прийнято

 

Голова Громадської ради   Н. І. Клітна

 Секретар Громадської ради   К.І.Гріцак

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше