Дайджест порад Національної ради для протидії російській пропаганді (ІНФОГРАФІКА) - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Дайджест порад Національної ради для протидії російській пропаганді (ІНФОГРАФІКА)

З нагоди Всесвітнього тижня медіа та інформаційної грамотності Національна рада підготувала дайджест практичних рекомендацій для своїх ліцензіатів і громадян України щодо боротьби з дезінформацією та підвищення рівня медіаграмотності. Інформацію зібрано на основі повідомлень медіарегулятора і низки інших державних органів – Центру протидії дезінформації при РНБО, Центру національного спротиву, Міністерства внутрішніх справ України, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, Міністерства енергетики України.

До дайджесту увійшли найактуальніші питання і труднощі, з якими зіштовхуються  українці у повсякденному житті в умовах воєнного стану. Зокрема: що робити, коли зникло ефірне мовлення та у разі нестабільної роботи мобільного інтернету, якими чат-ботами користуватися для боротьби з дезінформацією, ворогом, мародерами та зрадниками, як розпізнавати способи впливу російської пропаганди і як їй протистояти.

Крім того, у своєму пораднику Національна рада зібрала джерела для отримання надійної інформації. Це офіційні сторінки державних структур, оборонних структур і сторінки ЗМІ, які інформують про перебіг подій та про фейки, пов’язані з російською агресією проти України.

Також надано рекомендації для безпеки, отримання термінової допомоги і розширений перелік необхідного на випадок довготривалих відключень електроенергії.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше