Дані Держреєстру ТРО незабаром будуть розміщені на сайті Національної ради у зручному для користувачів форматі

19.09.2011

На брифінгу, що відбувся за участю голови Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Володимира Манжосова, першого заступника голови Оксани Головатенко, заступника голови Лариси Мудрак, члена Національної ради Оксани Єлманової, журналістів було повідомлено про роботу з наповнення Державного реєстру телерадіоорганізацій України для розміщення на новому офіційному веб-сайті Національної ради.

Лариса Мудрак відзначила, що на сьогодні до Держреєстру внесено дані 1672 телерадіоорганізацій та суб’єктів інформаційної діяльності. На кожну з таких реєстрових форм потрібно від 70 до 800 різного роду уточнених даних.
Вона поінформувала, що внесення інформації з паперових носіїв до нової електронної бази Державного реєстру телерадіоорганізацій України розпочалася у січні 2008 року. Нині до нової бази внесено 50% від загальної кількості інформації, причому, від загальної кількості внесеної інформації – 37% внесено у 2010 році. Однак, темпи внесення інформації до нової бази поступово знижуються, оскільки зростає кількість переоформлень ліцензійних справ. Приміром, у 2010 році з 1150 переоформлень додатків до ліцензій – 762 (70%) стосувалося змін до бази вже раніше внесеної інформації. Це величезний об’єм роботи, яку забезпечують 4 працівники відділу державної реєстрації ТРО.

Заступник голови Національної ради наголосила, що оприлюднення Держреєстру в електронному вигляді – „це крок до прозорої, відкритої і повної інформації про ТРО, це крок вперед, безумовно, як для ринку, так і для індустрії”.