Про державну реєстрацію ТОВ „Радіо Херсон”, м. Херсон, як суб’єкта інформаційної діяльності - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення
Рішення номер 1225

Про державну реєстрацію ТОВ „Радіо Херсон”, м. Херсон, як суб’єкта інформаційної діяльності

22.06.2011 м. Київ Протокол № 20

Розглянувши заяву Товариства з обмеженою відповідальністю „Радіо Херсон”, м. Херсон (юридична та фактична адреси: просп. Сенявіна, буд. 144, корп. 1, кв. 79, м. Херсон, 73000; генеральний директор Ткач Олексій Олександрович), про державну реєстрацію ТРО як суб’єкта інформаційної діяльності, на підставі рішення Національної ради № 1709 від 28.11.2007, керуючись статтею 38 Закону України „Про телебачення і радіомовлення” та статтями 14, 19, 24 Закону України „Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення”, Національна рада вирішила:
1. Зареєструвати ТОВ „Радіо Херсон”, м. Херсон, як суб’єкта інформаційної діяльності.
2. Управлінню бухгалтерської служби, на підставі постанови КМУ від 08.08.2007 №1003, видати ТОВ „Радіо Херсон”, м. Херсон, рахунок на сплату коштів за оформлення свідоцтва про державну реєстрацію в розмірі п’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
3. Видати ТОВ „Радіо Херсон”, м. Херсон, свідоцтво про державну реєстрацію встановленого зразка після сплати реєстраційного збору, зазначивши: вид діяльності: студія-виробник.
4. Виконання цього рішення покласти на управління ліцензування телерадіомовлення, контрольно-аналітичне управління та управління бухгалтерської служби.
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови Національної ради Л. Мудрак.

Голова Національної ради /підпис/ В. Манжосов

Заступник голови Національної ради /підпис/ Л. Мудрак