Про державну реєстрацію ТОВ „ВІА МЕДІА”, м. Київ, як суб’єкта інформаційної діяльності - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення
Рішення номер 363

Про державну реєстрацію ТОВ „ВІА МЕДІА”, м. Київ, як суб’єкта інформаційної діяльності

02.03.2011 м. Київ Протокол № 8

Розглянувши заяву Товариства з обмеженою відповідальністю „ВІА МЕДІА”, м. Київ (юридична та фактична адреси: вул. Райдужна, буд. 27,
м. Київ, 02218; керівник Михайлик М.С.), про державну реєстрацію ТРО як суб’єкта інформаційної діяльності, на підставі рішення Національної ради
№ 1709 від 28.11.2007, керуючись статтею 38 Закону України „Про телебачення і радіомовлення” та статтями 14, 19, 24 Закону України „Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення”, Національна рада вирішила:
1. Зареєструвати ТОВ „ВІА МЕДІА”, м. Київ, як суб’єкта інформаційної діяльності.
2. Фінансово-економічному управлінню, на підставі постанови КМУ від 08.08.2007 №1003, видати ТОВ „ВІА МЕДІА”, м. Київ, рахунок на сплату коштів за оформлення свідоцтва про державну реєстрацію в розмірі п’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
3. Видати ТОВ „ВІА МЕДІА”, м. Київ, свідоцтво про державну реєстрацію встановленого зразка після сплати реєстраційного збору, зазначивши: вид діяльності: дистриб’ютор телерадіопрограм.
4. Зобов’язати ТОВ „ВІА МЕДІА”, м. Київ, у разі укладання нових угод, договорів (отримання нових дозволів) з правовласниками або втрати прав на розповсюдження програм (телерадіопрограм) за наявними угодами (договорами, дозволами), у десятиденний термін повідомити Національну раду письмово з обов’язковим доданням копії документа, що підтверджує вищезазначені зміни (факти) їх повноважень.
5. Виконання цього рішення покласти на управління ліцензування телерадіомовлення, контрольно-аналітичне управління та фінансово-економічне управління.
6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови Національної ради Мудрак Л.М.

Голова Національної ради /підпис/ В. Манжосов

Заступник голови Національної ради /підпис/ Л. Мудрак