Про відмову у видачі ліцензії на мовлення з використанням частоти 102,6 МГц у м. Кодимі Одеської обл. - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення
Рішення номер 2695

Про відмову у видачі ліцензії на мовлення з використанням частоти 102,6 МГц у м. Кодимі Одеської обл.

22.12.2016            м. Київ                Протокол № 45

 З урахуванням рішення від 29.09.2016 № 2057 «Про затвердження конкурсних умов», Національна рада рішенням від 29.09.2016 № 2058 оголосила конкурс на отримання ліцензії на мовлення з використанням вільних радіоканалів.

Оголошення про конкурс опубліковано 04.10.2016 у газеті «ГОЛОС УКРАЇНИ» № 188 (6442) та у мережі Інтернет на офіційному веб-сайті Національної ради www.nrada.gov.ua.

До Національної ради на участь у конкурсі на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 102,6 МГц у м. Кодимі Одеської обл. було подано 3 заяви від: ПП «МЕДІА ДНІСТЕР», смт Чечельник Вінницької обл. («Лада»); ТОВ «ОБЛИЧЧЯМ К ОБЛИЧЧЮ», м. Одеса («ОДЕССКАЯ ПРАВДА»); НТКУ, м. Київ («Українське радіо»).

Національна рада відповідно до передбаченої ст. 25 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» процедури провела конкурс на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 102,6 МГц у м. Кодимі Одеської обл. та визначила його переможця.

Переможцем конкурсу визначено НТКУ, м. Київ («Українське радіо»).

Відповідно до ч. 1 ст. 30 Закону України «Про телебачення і радіомовлення», при проведенні конкурсу на  видачу  ліцензії  на  мовлення підставою для відмови у видачі ліцензії є перемога іншого заявника за результатами конкурсного відбору.

Розглянувши заяви ПП «МЕДІА ДНІСТЕР», смт Чечельник Вінницької обл. («Лада»); ТОВ «ОБЛИЧЧЯМ К ОБЛИЧЧЮ», м. Одеса («ОДЕССКАЯ ПРАВДА»), Національна рада вважає за необхідне відмовити цим компаніям у видачі ліцензії на мовлення з використанням частоти 102,6 МГц у м. Кодимі Одеської обл.

Керуючись ч. 1 ст. 30 Закону України «Про телебачення і радіомовлення», Національна рада вирішила:

1. На підставі ч. 1 ст. 30 Закону України «Про телебачення і радіомовлення», відмовити ПП «МЕДІА ДНІСТЕР», смт Чечельник Вінницької обл. («Лада»), у видачі ліцензії на мовлення з використанням частоти 102,6 МГц у м. Кодимі Одеської обл.

2. На підставі ч. 1 ст. 30 Закону України «Про телебачення і радіомовлення», відмовити ТОВ «ОБЛИЧЧЯМ К ОБЛИЧЧЮ», м. Одеса («ОДЕССКАЯ ПРАВДА»), у видачі ліцензії на мовлення з використанням частоти 102,6 МГц у м. Кодимі Одеської обл.

3. Управлінню організаційного та документального забезпечення протягом п’яти днів після протокольного оформлення підсумків конкурсу повідомити ПП «МЕДІА ДНІСТЕР», смт Чечельник Вінницької обл. («Лада»); ТОВ «ОБЛИЧЧЯМ К ОБЛИЧЧЮ», м. Одеса («ОДЕССКАЯ ПРАВДА»), про це рішення.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на відповідального секретаря Національної ради О. Ільяшенка.

Голова Національної ради   /підпис/ Ю. Артеменко

Відповідальний секретар    /підпис/ О. Ільяшенко