Про відмову у видачі ліцензії на мовлення з використанням частоти 103,6 МГц у м. Подільську (Котовськ) Одеської обл. - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення
Рішення номер 2701

Про відмову у видачі ліцензії на мовлення з використанням частоти 103,6 МГц у м. Подільську (Котовськ) Одеської обл.

22.12.2016            м. Київ                Протокол № 45

З урахуванням рішення від 29.09.2016 № 2057 «Про затвердження конкурсних умов», Національна рада рішенням від 29.09.2016 № 2058 оголосила конкурс на отримання ліцензії на мовлення з використанням вільних радіоканалів.

Оголошення про конкурс опубліковано 04.10.2016 у газеті «ГОЛОС УКРАЇНИ» № 188 (6442) та у мережі Інтернет на офіційному веб-сайті Національної ради www.nrada.gov.ua.

До Національної ради на участь у конкурсі на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 103,6 МГц у м. Подільську (Котовськ) Одеської обл. було подано 2 заяви від: ПП «МЕДІА ДНІСТЕР», смт Чечельник Вінницької обл. («Лада»); НТКУ, м. Київ («Українське радіо»).

Національна рада відповідно до передбаченої ст. 25 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» процедури провела конкурс на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 103,6 МГц у м. Подільську (Котовськ) Одеської обл. та визначила його переможця.

Переможцем конкурсу визначено НТКУ, м. Київ («Українське радіо»).

Відповідно до ч. 1 ст. 30 Закону України «Про телебачення і радіомовлення», при проведенні конкурсу на  видачу  ліцензії  на  мовлення підставою для відмови у видачі ліцензії є перемога іншого заявника за результатами конкурсного відбору.

Розглянувши заяву ПП «МЕДІА ДНІСТЕР», смт Чечельник Вінницької обл. («Лада»), Національна рада вважає за необхідне відмовити цій компанії у видачі ліцензії на мовлення з використанням частоти 103,6 МГц у м. Подільську (Котовськ) Одеської обл.

Керуючись ч. 1 ст. 30 Закону України «Про телебачення і радіомовлення», Національна рада вирішила:

1. На підставі ч. 1 ст. 30 Закону України «Про телебачення і радіомовлення», відмовити ПП «МЕДІА ДНІСТЕР», смт Чечельник Вінницької обл. («Лада»), у видачі ліцензії на мовлення з використанням частоти 103,6 МГц у м. Подільську (Котовськ) Одеської обл.

2. Управлінню організаційного та документального забезпечення протягом п’яти днів після протокольного оформлення підсумків конкурсу повідомити ПП «МЕДІА ДНІСТЕР», смт Чечельник Вінницької обл. («Лада»), про це рішення.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на відповідального секретаря Національної ради О. Ільяшенка.

Голова Національної ради   /підпис/ Ю. Артеменко

Відповідальний секретар    /підпис/ О. Ільяшенко