Про відмову у видачі ліцензії на мовлення з використанням частоти 89,8 МГц у смт Захарівці (Фрунзівка) Одеської обл. - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення
Рішення номер 2691

Про відмову у видачі ліцензії на мовлення з використанням частоти 89,8 МГц у смт Захарівці (Фрунзівка) Одеської обл.

22.12.2016            м. Київ                Протокол № 45

 З урахуванням рішення від 29.09.2016 № 2057 «Про затвердження конкурсних умов», Національна рада рішенням від 29.09.2016 № 2058 оголосила конкурс на отримання ліцензії на мовлення з використанням вільних радіоканалів.

Оголошення про конкурс опубліковано 04.10.2016 у газеті «ГОЛОС УКРАЇНИ» № 188 (6442) та у мережі Інтернет на офіційному веб-сайті Національної ради www.nrada.gov.ua.

До Національної ради на участь у конкурсі на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 89,8 МГц у смт Захарівці (Фрунзівка) Одеської обл. було подано 2 заяви від: ПІДПРИЄМСТВА ГО «ГРОМАДСЬКЕ РАДІО» «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «ГРОМАДСЬКЕ РАДІО», м. Київ («Громадське радіо»); ТОВ «ТРК РАДІО ОДЕСА», м. Одеса («Радіо Одеса»).

Національна рада відповідно до передбаченої ст. 25 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» процедури провела конкурс на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 89,8 МГц у смт Захарівці (Фрунзівка) Одеської обл.  та визначила його переможця.

Переможцем конкурсу визначено ПІДПРИЄМСТВО ГО «ГРОМАДСЬКЕ РАДІО» «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «ГРОМАДСЬКЕ РАДІО», м. Київ («Громадське радіо»).

Відповідно до ч. 1 ст. 30 Закону України «Про телебачення і радіомовлення», при проведенні конкурсу на  видачу  ліцензії  на  мовлення підставою для відмови у видачі ліцензії є перемога іншого заявника за результатами конкурсного відбору.

Розглянувши заяву ТОВ «ТРК РАДІО ОДЕСА», м. Одеса («Радіо Одеса»), Національна рада вважає за необхідне відмовити цій компанії у видачі ліцензії на мовлення з використанням частоти 89,8 МГц у смт Захарівці (Фрунзівка) Одеської обл.

Керуючись ч. 1 ст. 30 Закону України «Про телебачення і радіомовлення», Національна рада вирішила:

1. На підставі ч. 1 ст. 30 Закону України «Про телебачення і радіомовлення», відмовити ТОВ «ТРК РАДІО ОДЕСА», м. Одеса («Радіо Одеса»), у видачі ліцензії на мовлення з використанням частоти 89,8 МГц у смт Захарівці (Фрунзівка) Одеської обл.

2. Управлінню організаційного та документального забезпечення протягом п’яти днів після протокольного оформлення підсумків конкурсу повідомити ТОВ «ТРК РАДІО ОДЕСА», м. Одеса («Радіо Одеса»), про це рішення.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на відповідального секретаря Національної ради О. Ільяшенка.

Голова Національної ради   /підпис/ Ю. Артеменко

Відповідальний секретар    /підпис/ О. Ільяшенко