Рішення номер 828

Про видачу ТОВ „Телеодин”, м. Київ, ліцензії на мовлення з використанням 37 ТВК у м. Володимир-Волинському Волинської обл.

27.04.2011 м. Київ Протокол № 14

Розглянувши заяви ТОВ „ТРК „ТелеРадіоСвіт”, м. Київ; ТОВ „Телеодин”, м. Київ, подані на участь у конкурсі на отримання ліцензії на мовлення з використанням 37 ТВК у м. Володимир-Волинському Волинської обл., який оголошено 22.12.2010, керуючись статтями 8, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28 та 32 Закону України „Про телебачення і радіомовлення”, статтями 15, 17, 18 та 24 Закону України „Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення”, офіційними даними Державної служби статистики на 01.01.2010 (чисельність наявного населення України), враховуючи рішення Національної ради від 16.03.2011 № 412, Національна рада вирішила:
1. Видати Товариству з обмеженою відповідальністю „Телеодин”, м. Київ, ліцензію на мовлення з використанням 37 ТВК у м. Володимир-Волинському Волинської обл., потужність передавача – 0,1 кВт, обсяг мовлення – 19 годин на добу, відповідно до затвердженої програмної концепції мовлення, згідно з додатком 1 до рішення, та конкурсних умов, зазначивши в ліцензії:
– вид мовлення – ефірне (телебачення);
– вихідні дані (логотип, позивні, емблема) – «М 1»;
– територіальна категорія мовлення – загальнонаціональне;
– місцезнаходження передавача – м. Володимир-Волинський, вул. Ак. Павлова, 20;
– територія розповсюдження телепрограм – м. Володимир-Волинський;
– періодичність, час, обсяги, та сітка мовлення – 19 годин на добу згідно з додатком 2 до рішення;
– строк дії ліцензії – 7 років.
2. Оператор телекомунікацій на 37 ТВК у м. Володимир-Волинському Волинської обл. – ТОВ „Володимир-Волинське агентство телевізійного мовлення „Володимир”, м. Володимир-Волинський.
3. Фінансово-економічному управлінню, на підставі Методики розрахунку розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги нарахувати Товариству з обмеженою відповідальністю „Телеодин”, м. Київ, ліцензійний збір за видачу ліцензії на мовлення з використанням 37 ТВК у м. Володимир-Волинському Волинської обл., обсяг мовлення – 19 годин на добу. Врахувати коефіцієнт територіальної особливості розповсюдження програм (п-10), розмір мінімальної заробітної плати на момент прийняття рішення та програмну концепцію мовлення.
4. Зобов’язати Товариство з обмеженою відповідальністю „Телеодин”, м. Київ, забезпечити перехід на цифрове мовлення згідно з окремим рішенням Національної ради.
5. У міру готовності каналу або мережі мовлення до переходу на цифрове мовлення аналогові канали вилучаються для перерахунку на цифровий стандарт DVB-T.
6. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування телерадіомовлення, фінансово-економічне, правового забезпечення, науково-технічного і частотного розвитку, контрольно-аналітичне.
7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови Національної ради Л. Мудрак.

Голова Національної ради /підпис/ В. Манжосов

Заступник голови Національної ради /підпис/ Л. Мудрак

Додатки