Рішення номер 1058

Про затвердження Національною радою Плану проведення перевірок телерадіоорганізацій та провайдерів програмної послуги України на друге півріччя 2011 року

01.06.2011 м. Київ Протокол № 17

Відповідно до ст. 13 Закону України „Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення”, а також керуючись „Інструкцією Національної ради про порядок здійснення перевірок телерадіоорганізацій та провайдерів програмної послуги України”, Національна рада вирішила:
1. Затвердити План проведення перевірок телерадіоорганізацій та провайдерів програмної послуги України на друге півріччя 2011 року (План додається).
2. Начальнику управління координації роботи представників та секретаріатів представників О. Ракіній довести це рішення до представників Національної ради в АР Крим, областях, містах Києві та Севастополі.
3. Начальнику загального відділу Г. Куксовій спільно з відділом аналізу телерадіопростору та соціологічних досліджень контрольно-аналітичного управління, керуючись Планом, підготувати посвідчення на право проведення перевірок.
4. Начальнику відділу зв’язків із засобами масової інформації та громадськістю М. Гриценку оприлюднити це рішення на сайті Національної ради.
5. Начальнику відділу бухгалтерського обліку та звітності – головному бухгалтеру Т. Стороженко запланувати фінансування заходів, пов’язаних з проведенням перевірок.
6. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови Національної ради О. Головатенко, керівника апарату Національної ради В. Межинського, контрольно-аналітичне управління та управління координації роботи представників та секретаріатів представників.

Голова Національної ради /підпис/ В. Манжосов

Заступник голови Національної ради /підпис/ Л. Мудрак

Додаток