Про заяву Редакції Лисянського районного радіомовлення, смт Лисянка Лисянського р-ну Черкаської обл., щодо переоформлення ліцензії на право користування каналами мовлення (НР № 1671 від 18.06.2004) та видачі ліцензії на мовлення - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення
Рішення номер 2512

Про заяву Редакції Лисянського районного радіомовлення, смт Лисянка Лисянського р-ну Черкаської обл., щодо переоформлення ліцензії на право користування каналами мовлення (НР № 1671 від 18.06.2004) та видачі ліцензії на мовлення

НР № 1671 від 18.06.2004

26.10.2011 м. Київ Протокол № 39Розглянувши заяву Редакції Лисянського районного радіомовлення, смт Лисянка Лисянського р-ну Черкаської обл. (юридична та фактична адреси: пл. Миру, 30, смт Лисянка Лисянського р-ну Черкаської обл., 19300; директор Неля Антонівна Михайлова), про переоформлення ліцензії на право користування каналами мовлення НР № 1671 від 18.06.2004 з використанням першого каналу проводового мовлення (УР-1) у зв’язку зі зміною назви суб’єкта господарювання, директора, банківських реквізитів, оператора телекомунікацій, відрізків часу, програмної концепції мовлення, зменшенням кількості домогосподарств (радіоточок), обсягу мовлення, керуючись статтями 31, 35 Закону України “Про телебачення і радіомовлення”, статтями 18, 24 Закону України „Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення”, Національна рада вирішила:
1. Переоформити ліцензію на право користування каналами мовлення НР № 1671 від 18.06.2004 Лисянської районної редакції радіомовлення, смт Лисянка Лисянського р-ну Черкаської обл., з використанням першого каналу проводового мовлення (УР-1) у зв’язку зі зміною назви суб’єкта господарювання, директора, оператора телекомунікацій, відрізків часу, програмної концепції мовлення, зменшенням кількості домогосподарств (радіоточок), обсягу мовлення та видати ліцензію на мовлення, зазначивши в ліцензії:
– вид мовлення – проводове;
– територіальна категорія мовлення – місцеве;
– вихідні дані (позивні) – мелодія пісні Д. Січинського „Чом земле моя”;
– територія розповсюдження радіопрограм – смт Лисянка та Лисянський р-н Черкаської обл.;
– кількість домогосподарств (радіоточок) на території розповсюдження програм – 1573;
– оператор телекомунікацій – ЦТП № 10 Черкаської філії ПАТ „Укртелеком”, смт Лисянка Черкаської обл.;
– адреса студії – пл. Миру, 28, смт Лисянка Черкаської обл.;
– програмна концепція мовлення – згідно з додатком до рішення;
– періодичність, час, обсяги та сітка мовлення – 45 хвилин на тиждень, згідно з відрізками часу: понеділок, середа, п’ятниця: 06.30 – 06.45.
2. Управлінню бухгалтерської служби, на підставі Методики розрахунків розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, нарахувати Редакції Лисянського районного радіомовлення, смт Лисянка Лисянського р-ну Черкаської обл., плату за внесення змін до ліцензії, які не впливають на розмір ліцензійного збору: зміна назви суб’єкта господарювання, директора, оператора телекомунікацій, відрізків часу, програмної концепції мовлення та зменшення кількості домогосподарств (радіоточок), обсягу мовлення – у розмірі однієї мінімальної заробітної плати на момент прийняття рішення.
3. Після сплати ліцензійного збору видати Редакції Лисянського районного радіомовлення, смт Лисянка Лисянського р-ну Черкаської обл., переоформлену ліцензію на мовлення (строк дії ліцензії залишається без змін – до 18.06.2014).
4. При видачі переоформленої ліцензії на мовлення Редакції Лисянського районного радіомовлення, смт Лисянка Лисянського р-ну Черкаської обл., ліцензія на право користування каналами мовлення НР № 1671 від 18.06.2004 вважається недійсною та вилучається.
5. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування телерадіомовлення, бухгалтерської служби, науково-технічного та частотного розвитку, контрольно-аналітичне та правового забезпечення.
6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної ради О. Єлманову.
Голова Національної ради /підпис/ В. МанжосовЗаступник голови Національної ради /підпис/ Л. Мудрак
Додаток
до рішення Національної ради
26.10.2011 № 2512


Програмна концепція мовлення
Редакції Лисянського районного радіомовлення, смт Лисянка Лисянського р-ну
Черкаської обл., на першому каналі проводового мовлення (УР-1)


І. Мова (и), якою (ими) вестимуться передачі (у відсотковому співвідношенні): українська – 100%;
ІІ. Частка програм власного виробництва: 45 хвилин на добу (100%);
.години та хвилини на добу, відсоток від загального обсягу мовлення
ІІІ. Мінімальна частка національного аудіовізуального продукту (в тому числі власного виробництва): 45 хвилин на добу (100%);
. години та хвилини на добу, відсоток від загального обсягу мовлення
IV. Формат (відповідно до програмної концепції): розважально-інформаційний;
.Інформаційний, культурологічний, просвітницький, розважальний, дитячий, інформаційно-розважальний, розважально-інформаційний, інформаційно-просвітницький, інформаційно-культурологічний…тощо
V. Жанровий розподіл програмного наповнення:


з/п


Розподіл


програмного наповнення


Загальний обсяг


на тиждень


(год. хв./


добу)


Обсяг власного продукту


(год. хв./ добу)


Обсяг національного продукту


(год. хв./ добу)


Обсяг іноземного продукту


(год. хв./ добу)


Обсяг програм та передач, які передбачається ретранслювати


(год. хв./ добу)


1


2


3


4


5


6


7


1


Інформаційно-аналітичні та публіцистичні передачі


12 хвилин


12 хвилин


12 хвилин
2


Культурно-мистецькі передачі3


Науково-просвітницькі передачі


6 хвилин


6 хвилин


6 хвилин
4


Розважально-музичний /в т.ч.: музичні передачі, інтерактивні передачі, ігрові шоу, передачі по заявкам, тощо…/


21 хвилина


21 хвилина


21 хвилина
5


Підбірка музичних творів /для радіомовлення/6


Дитячі передачі7


Фільмопоказ /для телебачення/8


Інше: *Реклама
3 хвилини
3 хвилини
3 хвилини
Елементи оформлення ефіру1 хвилина1 хвилина1 хвилина
АнонсиТелеторгівля* Приватні оголошення


2 хвилини


2 хвилини


2 хвилини

Заступник начальника
контрольно-аналітичного управління /підпис/ О. Кривша