Про заяву ТОВ „Студент УНТ”, м. Київ, щодо видачі ліцензії на мовлення - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення
Рішення номер 366

Про заяву ТОВ „Студент УНТ”, м. Київ, щодо видачі ліцензії на мовлення

02.03.2011 м. Київ Протокол № 8

Розглянувши заяву Товариства з обмеженою відповідальністю „Студент УНТ”, м. Київ (юридична та фактична адреси: вул. Володимирська, 69, м. Київ, 01033; директор Сергій Сергійович Гринчишин), про видачу ліцензії на мовлення, керуючись статтями 1, 12, 23, 24, 27, 28, 31, 32, 36, 38 Закону України „Про телебачення і радіомовлення”, статтями 14, 17, 18, 19, 24 Закону України „Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення”, Національна рада вирішила:
1. Видати Товариству з обмеженою відповідальністю „Студент УНТ”, м. Київ, ліцензію на мовлення, зазначивши в ліцензії:
– вид мовлення – супутникове (телебачення);
– вихідні дані (логотип) – „СТУДЕНТ УНТ”;
– територія розповсюдження телерадіопрограм – Україна;
– оператор телекомунікацій – ТОВ „СЕС Сіріус Україна”, м. Київ;
– параметри супутникового каналу мовлення – супутниковий ретранслятор – „Astra 4A”, оператор супутникового ретранслятора – „SES ASTRA AB” (Швеція), орбітальна позиція – 50 Сх. д., частота прийому – 11766 МГц, символьна швидкість – 27500 Ксимв/сек., коефіцієнт корекції помилок (FEC) – ¾, поляризація – лінійна горизонтальна, умови розповсюдження програм – у кодованому вигляді;
– адреса студії – вул. Володимирська, 69, м. Київ;
– програмна концепція мовлення – згідно з додатком до рішення;
– періодичність, час, обсяги та сітка мовлення – 24 години на добу;
– мова(и), якою(якими) вестимуться передачі (%) – українська не менше 75%;
– строк дії ліцензії – 10 років.
2. Ліцензійний збір та плата за переоформлення ліцензій на мовлення та провайдерів програмної послуги нараховуються згідно Закону України № 2822 „Про внесення змін до статті 31 Закону України „Про телебачення і радіомовлення”, який набрав чинності 13 січня 2011 року. Закон передбачає, що Методику розрахунків розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензій на мовлення, ліцензій провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги (далі-Методика) затверджує Кабінет Міністрів України. Після офіційного оприлюднення (набрання чинності) постанови Кабінету Міністрів України про затвердження Методики Національна рада приймає окреме рішення, яким визначає розмір ліцензійного збору (плати за переоформлення).
3. Після сплати ліцензійного збору видати ТОВ „Студент УНТ”, м. Київ, ліцензію на мовлення.
4. Внести ТОВ „Студент УНТ”, м. Київ, до Державного реєстру телерадіоорганізацій України.
5. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування телерадіомовлення, науково-технічного і частотного розвитку, фінансово-економічне, контрольно-аналітичне та правового забезпечення.
6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови Національної ради Л. Мудрак.

Голова Національної ради /підпис/ В. Манжосов

Заступник голови Національної ради /підпис/ Л. Мудрак

Додаток