Про заяву ТОВ „ТРК „ВІВА”, м. Вугледар Донецької обл., щодо видачі ліцензії на мовлення - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення
Рішення номер 370

Про заяву ТОВ „ТРК „ВІВА”, м. Вугледар Донецької обл., щодо видачі ліцензії на мовлення

02.03.2011 м. Київ Протокол № 8

Розглянувши заяву Товариства з обмеженою відповідальністю „Теле-радіокомпанія „ВІВА”, м. Вугледар Донецької обл. (юридична та фактична адреси: вул. Трифонова, буд. 30, 17, м. Вугледар Донецької обл., 85670; генеральний директор Анатолій Олександрович Ходирєв), про видачу ліцензії на мовлення в багатоканальній телемережі ТОВ „ТРК „ВІВА”, м. Вугледар Донецької обл., керуючись статтями 23, 24, 27, 28, 31, 36, 39 Закону України „Про телебачення і радіомовлення” та статтями 18, 24 Закону України „Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення”, Національна рада вирішила:
1. Видати Товариству з обмеженою відповідальністю „Теле-радіокомпанія „ВІВА”, м. Вугледар Донецької обл., ліцензію на мовлення в багатоканальній телемережі ТОВ „ТРК „ВІВА”, м. Вугледар Донецької обл., зазначивши в ліцензії:
– вид мовлення – кабельне;
– територіальна категорія мовлення – місцеве;
– вихідні дані (логотип) – „ВІВАТ ТВ”;
– програмна концепція мовлення – згідно з додатком до рішення;
– періодичність, час, обсяги та сітка мовлення – 9 годин на добу, згідно з відрізками часу: 700 – 1000; 1600 – 2200;
– адреса студії – вул. Трифонова, буд. 30, 17, м. Вугледар Донецької обл.;
– оператор телекомунікацій – ТОВ „ТРК „ВІВА”, м. Вугледар Донецької обл.;
– канал мовлення – 43-й у багатоканальній телемережі ТОВ „ТРК „ВІВА”, м. Вугледар Донецької обл.;
– ресурс багатоканальної телемережі – 1 канал;
– кількість домогосподарств – 6755;
– територія розповсюдження програм – м. Вугледар Донецької обл., у межах території розташування багатоканальної телемережі ТОВ „ТРК „ВІВА”, м. Вугледар Донецької обл.;
– місцезнаходження головної станції – вул. Трифонова, буд. 30, 17, м. Вугледар Донецької обл.;
– мова (мови), якою (якими) вестимуться передачі (%) – українська не менше 75 %;
– cтрок дії ліцензії – 10 років.
2. Ліцензійний збір та плата за переоформлення ліцензій на мовлення та провайдерів програмної послуги нараховуються згідно Закону України № 2822 „Про внесення змін до статті 31 Закону України „Про телебачення і радіомовлення”, який набрав чинності 13 січня 2011 року. Закон передбачає, що Методику розрахунків розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензій на мовлення, ліцензій провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги (далі-Методика) затверджує Кабінет Міністрів України. Після офіційного оприлюднення (набрання чинності) постанови Кабінету Міністрів України про затвердження Методики Національна рада приймає окреме рішення, яким визначає розмір ліцензійного збору (плати за переоформлення).
3. Після сплати ліцензійного збору видати ТОВ „ТРК „ВІВА”, м. Вугледар Донецької обл., ліцензію на мовлення.
4. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування телерадіомовлення, науково-технічного і частотного розвитку, контрольно-аналітичне та правового забезпечення.
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови Національної ради Л. Мудрак.

Голова Національної ради /підпис/ В. Манжосов

Заступник голови Національної ради /підпис/ Л. Мудрак

Додаток