РІШЕННЯ № 1406 від 13-10-2010 - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення
Рішення номер 1406

РІШЕННЯ № 1406 від 13-10-2010

13.10.2010 м. Київ Протокол № 24
Про заяву ТОВ „НВП „ДонТелеС”, м. Донецьк, щодо видачі ліцензії провайдера програмної послуги (м. Красногорівка Донецької обл.)

Розглянувши заяву Товариства з обмеженою відповідальністю „Науково-виробниче підприємство „Донбастелесупутник”, м. Донецьк (місцезнаходження юридичної особи: вул. Тарханова, 4, кв. 1, м. Донецьк, 83007; директор Василь Леонідович Аніпченко), про видачу ліцензії провайдера програмної послуги, керуючись статтями 1, 23, 24, 31, 38, 39, 40, 42, 47 Закону України “Про телебачення і радіомовлення” та статтями 14, 17, 18, 19 Закону України “Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення”, рішенням Національної ради від 20.01.2010 № 2, Національна рада вирішила:
1. Видати Товариству з обмеженою відповідальністю „Науково-виробниче підприємство „Донбастелесупутник”, м. Донецьк, ліцензію провайдера програмної послуги, зазначивши:
– ресурс багатоканальної телемережі, який використовується для ретрансляції зазначених у додатку до рішення 60 програм – 56 каналів;
– кількість домогосподарств на території розташування (прийому) багатоканальної телемережі (розповсюдження програм) – 6307;
– територія розташування (прийому) багатоканальної телемережі (розповсюдження програм) – м. Красногорівка Мар’їнського р-ну Донецької обл.;
– оператор телекомунікацій – ТОВ „НВП „ДонТелеС”, м. Донецьк;
– місцезнаходження головної (базової) станції, ретрансляторів, передавача мультиплексу – мікр-н Сонячний, буд. 8, м. Красногорівка Мар’їнського р-ну Донецької обл.;
– строк дії ліцензії – 10 років.
2. Затвердити ТОВ „НВП „ДонТелеС”, м. Донецьк, пакет (перелік) програм універсальної програмної послуги, згідно з додатком до рішення.
3. Затвердити ТОВ „НВП „ДонТелеС”, м. Донецьк, загальну концепцію (принципи, підстави добору та перелік) програм для ретрансляції (пропозиції абонентам), які передбачено надавати у складі програмної послуги, згідно з додатком до рішення.
4. Провайдер програмної послуги ТОВ „НВП „ДонТелеС”, м. Донецьк, зобов’язаний забезпечити всім абонентам можливість отримання програм універсальної програмної послуги окремим пакетом та включити програми універсальної програмної послуги до всіх пакетів програм.
5. Рекомендувати ТОВ „НВП „ДонТелеС”, м. Донецьк, вжити заходів щодо збільшення кількості вітчизняних програм у складі програмної послуги.
6. Зобов’язати ТОВ „НВП „ДонТелеС”, м. Донецьк, впродовж 3-х місяців надати до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення документальні підтвердження ТОВ „НВП „ДонТелеС”, м. Донецьк, ліцензії Національної комісії з питань регулювання зв’язку України на надання послуг з технічного обслуговування і експлуатації телемереж (телекомунікаційних мереж).
7. Фінансово-економічному управлінню, на підставі ст. 31 Закону України „Про телебачення і радіомовлення”, нарахувати ТОВ „НВП „ДонТелеС”, м. Донецьк, ліцензійний збір за видачу ліцензії провайдера програмної послуги, врахувати:
– кількість населення, що проживає на території розповсюдження програм у м. Красногорівці Мар’їнського р-ну Донецької обл. (Q=16398);
– кількість програм, що ретранслюється провайдером програмної послуги (В=60);
– кількість вітчизняних програм, що ретранслюється провайдером програмної послуги (Bu=27);
– ваговий коефіцієнт провайдерів, що пропонують програмну послугу (к=0,00075);
– кількість провайдерів програмної послуги, які здійснюють діяльність на території м. Красногорівки Мар’їнського р-ну Донецької обл. (Qp=1).
8. Після сплати ліцензійного збору видати ТОВ „НВП „ДонТелеС”, м. Донецьк, ліцензію провайдера програмної послуги.
9. Контроль за виконанням цього рішення покласти на департаменти: ліцензійно-реєстраційний, контрольно-аналітичної роботи та юридичне управління.
Голова Національної ради /підпис/ В. Манжосов
Заступник голови Національної ради /підпис/ Л. Мудрак
Додаток
до рішення Національної ради
13.10.2010 № 1406
ЗАГАЛЬНА КОНЦЕПЦІЯ
(принципи, підстави добору та перелік) програм для ретрансляції (пропозиції абонентам), які передбачено надавати ТОВ „НВП „ДонТелеС”, м. Донецьк, у складі програмної послуги в
м. Красногорівці Мар’їнського р-ну Донецької обл., у межах території розташування багатоканальної телемережі*
Універсальна програмна послуга (умови розповсюдження програм – у відкритому вигляді):

№ з/п
Канал (ТВК) прийому
Програма
1.
4
Національна телекомпанія України/ ТОВ „ТРК „ЕРА”
2.
30
ТРК “Студія “1+1” у формі ТОВ
3.
10
АТЗТ „УНТК”
4.
49
ТОВ „МКТ „ICTV”
5.
62
ТОВ ТРК „Експрес-Інформ”
6.
33
ТОВ „Новий канал”
7.
52
ТОВ „Міжнародний Медіа Центр-СТБ”
8.
57
ЗАТ „ТРК „Україна”
9.
44
ТОВ „Телестудія „Служба інформації”
10.
59
ПАТ „Телекомпанія „ТЕТ”
11.
47
ТОВ „ТРО „Мульті Медіа Сервіс”
12.
23
ТОВ „Телеодин”
13.
6
ЗАТ „ТРК „Україна” („ДОНБАС”)
14.
27
Донецька ОДТРК/ ВАТ „Київтелемонтаж”
15.
12
ТОВ „ТРК Клас”/ КП ТРК „Інфо-центр”
16.
37
ТОВ „Телестудія „Астра-ТБ”

Загальна кількість програм програмної послуги – 60, із них вітчизняних – 27:
– правовласники яких отримали ліцензію Національної ради на мовлення;
– правовласники яких перебувають під юрисдикцією Європейського Союзу, або країни, яка ратифікувала Європейську конвенцію про транскордонне телебачення;
– програми, зміст яких відповідає Європейській конвенції про транскордонне телебачення та визначені Національною радою як такі.
Програми ретранслюються за наявності документів, які підтверджують придбання та право на розповсюдження (ретрансляцію) програм іншого мовника.
Заборонити ретрансляцію неадаптованих до чинного законодавства програм на території України.
Провайдер програмної послуги ТОВ „НВП „ДонТелеС”, м. Донецьк, зобов’язаний забезпечити всім абонентам можливість отримання програм універсальної програмної послуги окремим пакетом та включити програми універсальної програмної послуги до всіх пакетів програм.
* відповідно до рішення Національної ради від 20.01.2010 № 2.
Розмір абонентської плати (тариф) за користування універсальною програмною послугою встановлюється та регулюється уповноваженим державним органом.

Директор департаменту
контрольно-аналітичної роботи /підпис/ В. Сокур
Директор
ліцензійно-реєстраційного департаменту /підпис/ А. Новицький