Делегація Національної ради перебуває з ознайомчим візитом у Боснії і Герцеговині - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Делегація Національної ради перебуває з ознайомчим візитом у Боснії і Герцеговині

 


Голова Національної ради Юрій Артеменко, перший заступник голови Ольга Герасим’юк, член Національної ради Сергій Костинський, а також керівники деяких структурних підрозділів апарату конституційного органу 14 – 15 грудня перебувають із  навчально-ознайомчим візитом у Республіці Боснія і Герцеговина. Вони відвідають Агенцію з регулювання комунікацій країни і дізнаються про роботу цього регуляторного органу.


 


Під час зустрічей, що відбуватимуться в агенції, йтиметься про засади діяльності органу і його функції. Зокрема, розглянуть правила ліцензування провайдерів програмної послуги, регулювання контенту, регіональну співпрацю, історію органу.


 


Увагу буде приділено і темам боротьби з мовою ворожнечі та пропагандою, проведення моніторингу, застосування санкцій.
Агенцію з регулювання комунікацій Боснії і Герцеговини було створено в березні 2001 року. Закон, який визначає повноваження органу, має широку сферу дії, що включає телекомунікації, радіозв’язок, мовлення (у тому числі кабельне телебачення) та пов’язані послуги й оснащення.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше