День військового журналіста України - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

День військового журналіста України

Саме завдяки людям цієї професії нині – у час важких випробувань для всієї країни – ми дізнаємося найактуальніші новини з передової, чуємо правдиву інформацію про звитягу наших воїнів, можемо бачити кадри страшної війни на власні очі та співпереживати й допомагати своїй армії.

Завдяки їм світ дізнається про жорстокі злочини рашистських військ, які бомбардують в Україні мирні міста і села, нищать інфраструктуру, школи, лікарні, дитячі садочки, помешкання українських громадян. Камери і диктофони військових журналістів фіксують факти моторошних злочинів окупантів, що чинили свої звірства в Бучі й Ірпені, Бородянці і Херсоні – в усіх селах і містах, що були під окупацією ворога.

Завдяки безстрашній роботі українських і зарубіжних журналістів військові злочинці стануть перед судом і їхні криваві розправи будуть доказані й покарані.

Ми пишаємося українськими журналістами і журналістками, які з перших днів війни стали поруч із нашими захисниками і захисницями, аби боронити нашу землю, нашу свободу. І в цей день – День військового журналіста –  ми відчуваємо потребу низько вклонитися їм за безкомпромісне виконання їхнього громадянського обов’язку – служити  Батьківщині й народові – навіть в умовах, що загрожують їхньому життю.

Глибока шана всім журналістам, які вже не повернуться з поля бою до своїх редакційних колективів, до своїх родин.

Сьогодні Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний повідомив, що за час широкомасштабної збройної агресії рф  безпосередньо під час виконання професійної діяльності загинуло 8 українських журналістів, ще 24 загинули як учасники бойових дій у лавах Сил оборони України та внаслідок ворожих обстрілів. Їхні імена увійдуть в історію новітньої України. Вічна їм пам’ять!

Нехай кожен військовий журналіст і журналістка знають, що нині вони еталон для всіх інших представників професії. Ми їх любимо, поважаємо, беремо з них приклад.

Нехай якнайшвидше настане переможна весна, нехай стануть вільними всі наші території, а ворог зазнає нищівної поразки.

Разом до Перемоги!

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше