Державні органи об’єднають зусилля щодо розвитку телерадіомовлення в південних районах Херсонської області та на територію Криму

27.10.2016

Державні органи об’єднають зусилля щодо розвитку телерадіомовлення в південних районах Херсонської області та на територію Криму.

27 жовтня Національна рада ухвалила рішення про припинення діяльності Робочої групи з розвитку телерадіомовлення в південних районах Херсонської області та на територію тимчасово окупованої Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, оскільки відповідна робота вестиметься в рамках комісії при Міністерстві інформаційної політики.

За словами голови Національної ради Юрія Артеменка, таке рішення ухвалене для того, щоб не розпорошувати сили відомств і організацій. Сама ж робота з реалізації визначених завдань триватиме і має стати ефективнішою, сказав він.

Нагадаємо, днями внаслідок переформатування Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення, створеної при Міністерстві інформаційної політики України, до її складу були введені представники Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб. Крім того, очільник цього відомства Вадим Черниш разом із Юрієм Артеменком і Юрієм Стецем стали співголовами Комісії.

За словами голови робочої групи, що діяла в Національній раді, члена Національної ради Сергія Костинського, найближчим часом увага буде приділена розробці комплексної Стратегії розвитку мовлення на території АТО й на прикордонних територіях за прикладом стратегії щодо Херсонщини та Криму, що була розроблена робочою групою. Особлива увага приділятиметься розбудові телекомунікаційної інфраструктури і розширенню мовлення в зоні АТО, в Одеській та Херсонській областях і на АРК. Передусім це стосується районів, де зовсім немає українського мовлення.