Державні телерадіокомпанії переоформили ліцензії на мовлення

18.04.2013

Під час засідання Національної ради 17 квітня було ухвалено переоформити ліцензії трьом державним мовникам – Закарпатській і Херсонській ОДТРК та ДТРК «Крим».

Закарпатській ОДТРК, м. Ужгород Закарпатської обл., переоформлено ліцензію у зв’язку зі зміною керівника. Нині компанію очолює Віталій Мещеряков.

У переоформленій ліцензії Херсонської ОДТРК зафіксовано нову назву ТРО – Херсонська ОДТРК «Скіфія». Відтепер територія розповсюдження програм компанії – смт Новотроїцьке та Новотроїцький район. Також уточнено назву власника та оператора телекомунікацій та змінено програмну концепцію мовлення телерадіокомпанії. Частку національного аудіовізуального продукту збільшено з 13 год. до 21 год. на добу. Формат визначено як просвітницько-інформаційний із фільмопоказом. Дещо збільшено кількість інформаційно-аналітичних та розважально-музичних передач, зменшено обсяг науково-просвітницьких і дитячих програм.

Державній телерадіомовній компанії «Крим», м. Сімферополь, АР Крим, переоформлено 3 ліцензії – 2 ефірних і «цифрову» на здійснення багатоканального регіонального телебачення в багатоканальній телемережі МХ-5 в АР Крим та у м. Севастополі обсягом 24 год. на добу – у зв’язку зі зміною програмної концепції.

Відповідно до переоформлених ліцензій на здійснення ефірного мовлення зменшено обсяг мовлення з 24 год. до 17 год. 30 хв. у будні та до 16 год. на добу у вихідні. Також компанія змінила формат мовлення на інформаційно-просвітницький із фільмопоказом і розподілила сітку мовлення на будні та вихідні дні.