Десяти компаніям анульовано ліцензії на їхні прохання - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Десяти компаніям анульовано ліцензії на їхні прохання

Розглянувши клопотання семи телерадіокомпаній і трьох провайдерів програмної послуги, Національна рада на засіданні 15 липня анулювала ліцензії цим компаніям. На такий крок ліцензіати пішли здебільшого через припинення власної діяльності чи її нерентабельність.

Припинення своєї діяльності стало причиною для подання до регулятора клопотання про анулювання ліцензій для трьох телерадіоорганізацій і двох провайдерів програмної послуги. Це:

  • Комунальне підприємство районного телерадіокомітету «Шаргород», м. Шаргород Вінницької обл. (позивні «фрагмент приспіву із пісні «Шаргород»);
  • ТОВ «ТРК «Сігма», м. Лозова Харківської обл. (логотип «∑ SIGMA TV»);
  • ТОВ «Прогресивні технології та комунікації», м. Харків (логотип «основа (щит) у вигляді овалу, витягнутого по горизонталі, у центрі овалу, стилізоване зображення споруди телевізійної вежі на двох порах з широкою базою знизу та з’єднаними у вигляді вершини трикутника зверху»);
  • ТОВ «ЧКС», м. Чугуїв Харківської обл. (провайдер програмної послуги, який працював за технологією IPTV);
  • ФОП Майки А. А., м. Сміла Черкаської обл. (провайдер програмної послуги, використовував у своїй роботі аналогову і цифрову технології).

Провайдер програмної послуги ТОВ «Телерадіокомпанія «Енергодарські телевізійні системи» з м. Енергодара Запорізької обл. і мовник із м. Вишневого Києво-Святошинського району Київської обл. ДП «ТРК «Регіон» ТОВ «ІМА» (логотип: стилізоване зображення кириличної прописної літери «В») просять анулювати ліцензії у зв’язку з нерентабельністю діяльності.

Також вирішило припинити телевізійне мовлення ТОВ «Телерадіокомпанія «Дубно», м. Дубно Рівненської обл. (логотип «TPD»), оскільки не бачить для себе перспективи роботи в аналоговому форматі.

Проводове радіомовлення Редакції Чорнухинського районного радіомовлення (позивні «Говорять Чорнухи») буде припинено у смт Чорнухах Полтавської обл. через ліквідацію підприємства. А Редакція Шевченківського районного радіомовлення (позивні «Говорить Шевченкове») із смт Шевченкового Харківської обл. обґрунтовує своє рішення анулювати ліцензію припиненням надання послуг АТ «Укртелеком».

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше