Дев’яти компаніям анульовано ліцензії на їхні прохання - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Дев’яти компаніям анульовано ліцензії на їхні прохання

Національна рада 10 лютого задовольнила заяви ліцензіатів про анулювання їх ліцензій. З відповідними клопотаннями до регулятора звернулися 4 радіомовники і 5 провайдерів програмної послуги.

 КП Ізюмської районної ради «Телерадіокомпанія «Оріана» (позивні «Говорить Балаклія»), м. Балаклія Харківської обл., відмовилося від двох ліцензій у зв’язку з припиненням діяльності. Передачі радіокомпанії можна було почути у смт Савинцях, м. Балаклії, с. Завгородньому, с. Вишневій, смт Донці, с-щі П’ятигірському, с. Байраку і Балаклійському районі.

Комунальне підприємство Старосамбірського радіомовлення «Голос Прикарпаття», м. Старий Самбір Львівської обл., просить анулювати ліцензію на місцеве радіомовлення на частоті 92,5 МГц у м. Добромилі та Старосамбірському районі. Компанія мовила 5  годин 10 хвилин на тиждень. Надалі мовник планує працювати за новою ліценцією у с. Рожевому та на території Добромильської, Старосамбірської, Хирівської міських територіальних громад Самбірського району цілодобово.

Також до Національної ради звернулися з клопотанням анулювати свої ліцензії два проводові радіомовники. ПП «Радіокомпанія «Місто», м. Гадяч Полтавської обл., працювало у м. Гадячі і Гадяцькому районі Полтавської області 1 год 15 хв на тиждень, однак вирішило припинити мовлення. Компанія ПП «Телерадіокомпанія «Західна столиця», м. Львів (позивні «Громадське слово») зіткнулася з технічною неможливістю «Укртелекому» забезпечити трансляцію її програм у м. Рівному. Радіо виходило в ефір  3 год 30 хв на тиждень.

Провайдер програмної послуги ПП «Досуг» із м. Бахмута Донецької обл. аргументує анулювання ліцензії нерентабельністю діяльності. А провайдери ПП «ЛУРЕНЕТ» і ТОВ «ПІТНЕТ» із м. Лисичанська Луганської області звернулися до Національної ради через незатребуваність сервісу в населення.

Крім того, через припинення надання послуг провайдера програмної послуги вирішили згорнути свою діяльність у м. Лубнах ТОВ «Орбіта» із м. Миргорода Полтавської області і ПрАТ «Фарлеп-інвест» із м. Києва. Останній не надає послуги з 1 січня 2022 року, а тому відмовився від ліцензії. Провайдер працював за технологією MMDS у багатоканальній телемережі м. Києва, м. Борисполя Київської області, м. Краматорська Донецької області, Дніпропетровської, Харківської, Одеської і Чернівецької областей.  

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше