Для мовлення на прифронтових територіях продовжено термін дії двох дозволів

13.10.2021

На звернення «УКРАЇНСЬКОГО РАДІО. ПУЛЬС» і «8 КАНАЛУ» («8 CHANNEL») Національна рада на засіданні 13 жовтня змінила кінцевий строк дії їхніх дозволів на тимчасове мовлення, які невдовзі мали втратити чинність. Таким чином, телерадіоорганізації далі мовитимуть в ефірі населених пунктів Донецької і Луганської областей до жовтня 2022 року.  

На підставі продовженого дозволу жителі смт Широкого, що в  Щастинському (Станично-Луганському) районі Луганської області, зможуть і далі слухати радіостанцію Національної суспільної телерадіокомпанії «УКРАЇНСЬКЕ РАДІО. ПУЛЬС» на частоті 99,5 МГц.

Інформаційний супутниково-кабельний телеканал «8 КАНАЛ», «8 CHANNEL» (ТОВ «АРС Магна Продакшн», м. Київ) упродовж ще одного року транслюватиметься в чотирьох містах Донецької області:  у Бахмуті,  Краматорську, Маріуполі та у Покровську.

Довідково: Дозвіл на тимчасове мовлення надає телерадіоорганізації право на позаконкурсних засадах відповідно до умов дозволу здійснювати тимчасове ефірне мовлення на територіях із особливим режимом мовлення. Відповідно до Закону до таких територій належать: підконтрольні державній владі території Донецької та Луганської областей, а також окремі райони Херсонської області. Строк дії дозволу на тимчасове мовлення – 1 рік.