Для покриття українським мовленням прикордонних територій Харківщини робоча група пропонує побудувати нову телевізійну вежу

22.11.2017

У Харківській області створено робочу групу з вирішення проблемних питань інформаційної безпеки та розвитку інформаційного простору, за результатами зустрічі члена Національної ради Сергія Костинського з губернатором області Юлією Світличною. Її очолює заступник голови Харківської ОДА Михайло Черняк.

На засіданні робочої групи 14 листопада обговорено питання посилення інформаційної безпеки Харківщини та розвитку телекомунікаційної інфраструктури. Представник Національної ради у Харківській області Євген Маслов наголосив на необхідності покриття «білих плям» телерадіомовлення у прикордонних районах.

Учасники ухвалили рішення звернутися до голови Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, співголови Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення, що діє при Міністерстві інформаційної політики України, Юрія Артеменка з проханням включити до порядку денного Комісії питання про будівництво на Харківщині нової телекомунікаційної вежі. Це дозволить докорінно змінити ситуацію із мовленням українських ЗМІ у районах області, що межують із Російською Федерацією.

До складу робочої групи входять директор Харківської філії концерну РРТ Олександр Дергільов, директор Північно-Східної філії ДП «Український державний центр радіочастот» Максим Водолажський, директор департаменту соціального захисту населення Харківської ОДА Юрій Шпарага, директор департаменту оборонної та мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Харківської ОДА Олексій Максимов, уповноважені представники Служби безпеки України, національної поліції та громадські активісти.