Для тимчасового мовлення у зоні ООС і на межі з Кримом поновлено 6 дозволів та 1 видано новий - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Для тимчасового мовлення у зоні ООС і на межі з Кримом поновлено 6 дозволів та 1 видано новий

На засіданні 3 вересня Національна рада розглянула заяви ліцензіатів щодо видачі дозволів на тимчасове мовлення на територіях з особливим режимом мовлення та вирішила задовольнити їх. Таким чином, шістьом мовникам продовжено термін дії дозволів терміном ще на один рік та одному – видано новий. Серед них – радіостанції «Донбас Онлайн», «Радіо Крим.Реалії», «Україномовне радіо Країна ФМ» і телеканали «UA:ПЕРШИЙ», «1+1», «ПРАВДА ТУТ», «2+2».

На підставі нового дозволу ТОВ «ТРК «Донбас Онлайн», м. Сєвєродонецьк Луганської області (позивні «Донбас Онлайн») розпочне мовлення в Донецькій області на частотах –  96,3 МГц у м. Бахмуті, 91,8 МГц у м. Костянтинівці, 87,8 МГц у м. Мар’їнці, 103,5 МГц в смт Новотроїцьке та 99,6 МГц у м. Покровську. Також мовник з’явиться в ефірі чотирьох населених пунктів Луганської області – у с. Бахмутівка Новоайдарського району на частоті 104,0 МГц, в смт Новотошківське на частоті 93,9 МГц, в смт Станиця Луганська КПВВ на частоті 88,8 МГц та у с-щі Широкий Станично-Луганського району на частоті 101,8 МГц.  

На прифронтових і прикордонних територіях дозволено і далі транслювати програми:

  • ПАТ «НСТУ», м. Київ (логотип «UA:ПЕРШИЙ») в смт Чаплинці Херсонської області на 30 ТВК;
  • Громадська організація «Радіо Кримських Громад», м. Київ (позивні «Радіо Крим.Реалії») у с. Чонгарі Херсонської області на частоті 0,648 МГц;
  • ПрАТ «Радіокомпанія «Гала», м. Київ (позивні «Україномовне радіо Країна ФМ») у м. Краматорську Донецької області на частоті 99,0 МГц;
  • ТОВ «Інформаційне агентство «ПРАВДАТУТ», м. Київ (логотип «ПРАВДА ТУТ» (комбіноване)) на 5 ТВК у м. Волновасі, 57 ТВК у м. Гірнику, 8 ТВК у м. Краматорську, 5 ТВК у м. Маріуполі Донецької області (стандарт DVB-T/Т2).
  • ТОВ «ТРК «СТУДІЯ 1+1», м. Київ (логотип «1+1») на 57 ТВК у м. Гірнику Донецької області (стандарт DVB-T/Т2), 5 ТВК у с-щі Широкому Станично-Луганського району Луганської області (стандарт DVB-T/Т2) та 50 ТВК у с. Чонгарі Генічеського району Херсонської області (стандарт DVB-T/Т2).
  • ТОВ «ГРАВІС-КІНО», м. Київ (логотип «2+2») на 57 ТВК у м. Гірнику Донецької області (стандарт DVB-T/Т2); 41 ТВК у с. Бахмутівці Новоайдарського району, 5 ТВК у с-щі Широкому Станично-Луганського району Луганської області (стандарт DVB-T/Т2); 50 ТВК у с. Чонгарі Генічеського району Херсонської області (стандарт DVB-T/Т2).

 

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше