Для учнів 1 – 11 класів відновлено онлайн-навчання - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Для учнів 1 – 11 класів відновлено онлайн-навчання

«Навчання без меж» – такий освітній проєкт із 14 березня реалізується онлайн у більшості регіонів України, аби учні 1 – 11 класів мали змогу продовжити навчання дистанційно. Його запровадили Міністерство освіти і науки, Міністерство інформаційної політики, регіональні канали суспільного мовника, телеканали «ПлюсПлюс» і «Піксель», а також платформи онлайн-телебачення «Megogo», «Київстар ТБ», «1+1 video» і sweet.tv.

Спеціально створений Всеукраїнський онлайн-розклад містить посилання на матеріали з різних ресурсів, телеуроки, підручники тощо для різних предметів згідно з календарно-тематичним плануванням.

Уроки можна дивитися на телеканалах, а також в інтернеті на платформах онлайн-телебачення. Усі відеоуроки доступні для перегляду безкоштовно.

Учні можуть долучитися до відеоуроків, які розміщені на платформі YouTubeТакож  можна додавати нові уроки з розкладу до свого google-календаря, аби отримувати сповіщення про початок трансляції. 

Регіональні телеканали суспільного мовника транслюватимуть заняття для учнів 9 класу о 10:00 та для 10 класу – об 11:00. Онлайн-трансляція уроків у прямому ефірі доступна на сайтах мовників.

Дитячий телеканал «Піксель» показуватиме уроки для 5 класу щоденно о 10:00 та для 6 класу – об 11:00. 

«ПлюсПлюс» показуватиме уроки для школярів трьох класів: для 7-го – із 10:00 щоденно, для 8-го – з 11:00 і для 11 класу – із 12:00. 

Переглянути розклад занять для учнів 1 – 11 класів можна за посиланням.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше