До уваги ліцензіатів. До 31 березня 2018 року необхідно подати інформацію про структуру власності - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

До уваги ліцензіатів. До 31 березня 2018 року необхідно подати інформацію про структуру власності

В «Офіційному віснику України» від 29 грудня 2017 року № 102  оприлюднено рішення Національної ради від 2 листопада  2017 року № 2043  «Про внесення змін до Порядку подання телерадіоорганізаціями та провайдерами програмної послуги інформації про структуру власності та відповідних форм документів телерадіоорганізацій та провайдерів програмної послуги». Цей документ опрацьовується і невдовзі буде оприлюднений на сайті Верховної Ради.

У зв’язку із внесеними змінами регуляторний орган запроваджує подання щорічної інформації про структуру власності суб’єктами інформаційної діяльності через модуль офіційного веб-сайту Національної ради.

Інформацію про структуру власності, відповідно до законодавчих норм, необхідно подати до 31 березня 2018 року в паперовій та електронній формах. Змінами до Порядку передбачено, що «Документи в електронній формі можуть надсилатися на електронну пошту, адреса якої розміщуються на офіційному веб-сайті Національної ради, або через модуль офіційного веб-сайту Національної ради».

Звертаємо увагу, що рішенням Національної ради від 02.11.2017 № 2043 передбачено, що телерадіоорганізації і провайдери програмної послуги протягом місяця після набрання ним чинності повинні повідомити Національній раді рекомендованим листом адресу електронної пошти своєї компанії для авторизації на модулі офіційного веб-сайту. Лист має бути на офіційному бланку організації за підписом керівника чи іншої уповноваженої особи.

Національна рада акцентує, що впровадження цього модулю є дуже важливим кроком, який спростить комунікацію між регуляторним органом і ліцензіатами. На разі триває тестування всього технологічного процесу. Компанії, які не встигли повідомити адресу електронної пошти для активації, можуть її надати пізніше визначеного терміну.

Наголошуємо, що адреса електронної пошти має бути постійно діючою і не повинна бути закріпленою  лише за одним працівником. (Навіть у випадку звільнення працівника адреса електронної пошти повинна буди доступною для використання вашою компанією).

Докладну інформацію про алгоритм подання інформації через модуль офіційного веб-сайту Національної ради розміщено в розділі «Прозорість медіа».

Додатково акцентуємо, що документи про видачу та переоформлення ліцензій не подаються через модуль.

 

Ілюстрація з сайту osvita.mediasapiens.ua

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше