До 4 червня триває прийом заявок на фестиваль «Кришталеві джерела» - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

До 4 червня триває прийом заявок на фестиваль «Кришталеві джерела»

Оргкомітет Міжнародного дитячого, молодіжного фестивалю аудіовізуальних мистецтв «Кришталеві джерела» нагадує, що триває прийом заявок на участь у конкурсах. Усім, хто бажає взяти участь у «Кришталевих джерелах-2012», нагадуємо, що конкурсні документи приймаються до 4 червня 2012 року.

Оргкомітет Міжнародного дитячого, молодіжного фестивалю аудіовізуальних мистецтв «Кришталеві джерела» нагадує, що триває прийом заявок на участь у конкурсах.
Усім, хто бажає взяти участь у «Кришталевих джерелах-2012», нагадуємо, що конкурсні документи приймаються до 4 червня 2012 року.
До участі в конкурсах фестивалю запрошуються дитячі, молодіжні кіно-, теле-, радіо-, фото-, медіагуртки та студії при освітніх закладах і професійних кіно-, телекомпаніях або студіях-виробниках, учні, студенти, фотомитці, професійні творчі об’єднання для дітей та молоді.
З умовами конкурсу та формою подання заявок можна ознайомитися на сайті Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення. (www.nrada.gov.ua) у пункті меню «Фестивалі/конкурси».
Звертаємо увагу потенційних учасників фестивалю «Кришталеві джерела», що з метою уніфікації наданих для конкурсного відбору робіт та оперативного їх перегляду, просимо надсилати відеоматеріали з такими параметрами:


1. DivXабо Xvid кодек стандарту MPEG-4.
2. Роздільна здатність не нижча ніж 320*240, але не вища за стандартну для PAL (725*576).
3. Бітрейт не нижчий ніж 128 kbps (більше – можливо).
4. Можна надсилати відео в стандартному медіаконтейнері для Windows – AVI або в медіаконтейнері для QuickTime – MOV.
За довідками звертайтеся у відділ зв’язків зі ЗМІ та громадськими організаціями Національної ради за телефоном (38044) 278-75-75 (е-mail: pressa@nrada.gov.ua)
Заповнені форми заявок та роботи треба надсилати на адресу Національної ради: Оргкомітет Міжнародного дитячого, молодіжного фестивалю аудіовізуальних мистецтв «Кришталеві джерела», вул. Прорізна, 2, кімн. 501-а, м. Київ, 01601.
Цьогорічний фестиваль проходитиме у місті Вінниці з 10 по 16 серпня.
Оргкомітет Міжнародного дитячого, молодіжного фестивалю
аудіовізуальних мистецтв «Кришталеві джерела»
Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше