До кінця року План розвитку національного телерадіоінформаційного простору буде змінено

09.10.2012

Національна рада на засіданні 3 жовтня 2012 року з метою забезпечення ефективного розвитку вітчизняного телерадіопростору на основі запровадження новітніх технологій мовлення та розповсюдження телерадіопрограм створила робочу групу для внесення змін до Плану розвитку національного телерадіоінформаційного простору.

Нагадаємо, що відповідно до ст. 21 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» Національна рада розробляє і затверджує своїм рішенням цей нормативно-правовий документ.


На його підставі регуляторний орган ухвалює рішення щодо створення та розвитку каналів мовлення, мереж мовлення та телемереж, які передбачають використання радіочастотного ресурсу України; визначає конкурсні умови та оголошує конкурси на отримання ліцензій на мовлення; визначає умови ліцензій на мовлення, що ліцензується за реєстраційним принципом.


Співголовами робочої групи затверджено членів Національної ради М.Фартушного і Є.Баранова, також до її складу увійшли керівник апарату В.Пащук та начальники структурних підрозділів.