До провайдера програмної послуги ПП «РИТМ ТВ» застосовано штрафну санкцію за двома ліцензіями - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

До провайдера програмної послуги ПП «РИТМ ТВ» застосовано штрафну санкцію за двома ліцензіями

 Національна рада на засіданні 22 грудня, розглянувши матеріали позапланової перевірки ПП «РИТМ ТВ» із м. Ізмаїла Одеської області, застосувала до провайдера санкцію штрафу в розмірі 25% суми ліцензійного збору за двома ліцензіями, за якими компанія надає послуги у м. Тальному Черкаської області і м. Новому Бузі Миколаївської області.

Штраф на ПП «РИТМ ТВ» накладено за порушення частини другої статті 42 Закону України «Про телебачення і радіомовлення», оскільки ліцензіат у м. Тальному ретранслював 8 програм, які не входять до переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України – «Индия ТВ», «Че», «ІVІ», «Кинохит», «Киномикс», «Киносемья», «Народное кино», «СТС», а в Новому Бузі – три таких програми – «Наше новое кино», «Киносемья» і «Кинохит». Зазначене порушення є підставою для застосування санкції «стягнення штрафу» згідно з частиною восьмою статті 72 Закону України «Про телебачення і радіомовлення». Сума штрафу за двома ліцензіями провайдера становитиме 4 тис. гривень.

Крім того, Національна рада взяла до відома наявність порушення частини дев`ятої статті 39, частини п’ятої статті 42 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» і пункту 2.3 розділу ІІ Положення про порядок видачі ліцензії провайдера програмної послуги, оскільки універсальна програмна послуга надавалася абонентам не у всьому обсязі, і було порушено загальну концепцію добору програм для ретрансляції.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше