“До Світлого Дня – світлі вчинки“

19.09.2011

3-го березня стартувала спільна акція Сумської обласної державної телерадіокомпанії та Сумської єпархії Української Православної церкви “До Світлого Дня – світлі вчинки“. Її мета – збір коштів для відділення гематології та онкології Сумської обласної дитячої клінічної лікарні, які будуть передані 28 квітня.

Організатори акції планують долучити до неї якнайбільше організацій, установ і просто жителів області для допомоги 131 дитині, що перебуває на лікуванні у гаматологічному відділенні.

Список тих, хто вже зголосився брати участь в акції доволі чималий і щодень зростає. Для хворих дітей стане у нагоді будь-яка допомога – від ліків та коштів до продуктів харчування та благодійних концертів. У рамках акції планується збір коштів волонтерами громадських організацій та працівниками Сумської ОДТРК, що пройдуть 31 березня та 17 квітня. Також відбудуться теле- та радіомарафони, які інформуватимуть сумчан про перебіг подій цього заходу.

Акція триватиме до Світлого свята Воскресіння, тож кожен небайдужий має нагоду використати час Великого посту для турботи про ближнього й подарувати надію на одужання маленьким пацієнтам.

Про перебіг акції та заходи, які проводитимуться у її рамках, Сумська ОДТРК постійно інформуватиме у випусках новин, а також під час прямих ефірів на радіо, телебаченні та сайті:www.strc.sumy.ua.