До уваги керівників телерадіоорганізацій! 5 травня 2012 року на Майдані Незалежності в Києві відбудеться благодійна акція «Світ талантів – цвіт нації» в підтримку Національного проекту «Сирітству – ні!» - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

До уваги керівників телерадіоорганізацій! 5 травня 2012 року на Майдані Незалежності в Києві відбудеться благодійна акція «Світ талантів – цвіт нації» в підтримку Національного проекту «Сирітству – ні!»

До Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення звернулася Міжнародна громадська організація «Жінка ІІІ тисячоліття» з проханням надати інформаційну підтримку V ювілейному благодійному проекту «Світ талантів – цвіт нації», який проводиться в рамках щорічної акції до Дня захисту дітей 5 травня 2012 року у Києві.
Проект отримав підтримку Київської міської державної адміністрації, Міністерства соціальної політики України, Державного департаменту з усиновлення та захисту прав дитини, дитячого фонду ООН в Україні ЮНІСЕФ.
Проект проводиться для підтримки дітей, які найбільше потребують уваги та піклування – вихованців дитячих будинків, будинків сімейного типу з різних регіонів України. Такі акції мають соціальну спрямованість щодо пропаганди захисту прав дітей в Україні та привертають увагу суспільства і держави до проблем дітей.
Просимо розглянути запропоновану ініціативу МГО та, за можливості, надати інформаційну підтримку і розмістити соціальну рекламу проекту «Сирітству – ні!» (хронометраж 30 сек.) у період з 20 квітня до 5 травня 2012 року.
За докладною інформацією потрібно звертатися до координатора проекту Оксани Сороченко за тел. (067) 465 22 79.Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше