Дозволи на тимчасове мовлення отримали телеканал «ДОМ» і «Радіо Дружківка» - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Дозволи на тимчасове мовлення отримали телеканал «ДОМ» і «Радіо Дружківка»

На засіданні 20 січня нові дозволи на тимчасове мовлення на територіях із особливим режимом мовлення отримали ДП «Мультимедійна платформа іномовлення України» (логотип «ДОМ»), м. Київ, і Східний центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Дружківської міської ради (позивні «Радіо Дружківка»), м. Дружківка Донецької обл. Крім того, Національна рада розглянула низку клопотань ліцензіатів стосовно зміни використовуваних каналів і анулювання тимчасових дозволів на мовлення.

Відповідно до виданих дозволів передачі телеканалу «ДОМ» транслюватимуться у цифровому стандарті DVB-T/Т2 на 40 ТВК у смт Станиці Луганській Щастинського району Луганської області. А «Радіо Дружківка» мовитиме на частоті 101,9 МГц у м. Покровську і 100,5 МГц у м. Торецьку Донецької області.

Дозволи на тимчасове мовлення цим двом компаніям видано терміном на 1 рік.

Також Національна рада задовольнила клопотання АТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» щодо анулювання дозволу на тимчасове мовлення «Українського радіо» на частоті 102,5 МГц у м. Попасній Луганської області. Ліцензіат далі мовитиме на частоті 89,9 МГц у смт Комишувасі, і програми «Українського радіо» транслюватимуться на значно більшу територію, у тому числі й охоплюватимуть і м. Попасну та прилеглі до нього райони.

ТОВ «Гравіс-кіно» (логотип «2+2») у смт Комишувасі далі мовитиме на 41 ЦТВК у загальнонаціональній телевізійній мережі МХ-3. У зв’язку з цим компанія вирішила анулювати дозволи на тимчасове мовлення на 21 ТВК (стандарт DVB-T/Т2) у смт Комишувасі, а також у с. Бахмутівці, оскільки мовлення там відбувалося у синхронній одночастотній мережі.

Крім того, регулятор розглянув звернення Центральної телерадіостудії Міністерства оборони України (позивні «Армія FM – військове радіо») про анулювання дозволу на тимчасове мовлення на частоті 95,6 МГц у смт Комишувасі і задовольнив його.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше