Два місяці героїчного спротиву – Життя переможе! - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Два місяці героїчного спротиву – Життя переможе!

Два місяці українці блискуче й потужно боронять свої міста і села від дикого варвара. Загарбники стягнули на нашу землю понад двісті тисяч своїх солдат, сотні одиниць бойової техніки – та їм годі подолати український військовий та народний спротив. За ці 60 днів ми бачили неймовірну міць і звитягу наших воїнів.  Сотні з них відзначено найвищою державною нагородою – Герой України. І вражений світ констатує, що Україна вже перемогла. Росія зганьбилася на віки.

До бою стали  всі українці. Волонтери дістають буквально неможливе для нашої армії, рятують родини, що вирвалися із страшного місива окупації. Наші люди в тимчасово захоплених містах і селах безстрашно виходять назустріч окупанту з українськими прапорами, показуючи загарбникам, що тут – Україна! Почесну відзнаку «Місто-герой України» присвоєно 10 містам: Волновасі, Гостомелю, Маріуполю, Харкову, Херсону, Чернігову, Миколаєву, Бучі й Ірпеню, Охтирці. Але ми знаємо, що всі міста і села України – це міста Героїв!

Одними з перших під прицілом ворога в окупованих містах були українські медіа.  Ворог нищив вежі, громив і грабував студії,  переслідував журналістів і працівників телерадіокомпаній. Національна рада на своєму офіційному сайті у проєкті «Media Heart of Ukraine» розповідає про пережите українськими медійниками – про сумську ТРК «Тростянець»,  телеканал «Погляд» із Бучі, «Радіо М» із Слов’янська, «Дитинець» із Чернігова. Далі буде:  Бердянськ, Харків, Херсон, Мелітополь…

Ми вдячні Європі  за допомогу на інформаційному фронті. Десятки країн на прохання Національної ради блокують російську пропаганду, транслюють українські канали, створюють спеціальні ефіри для українців і про українців, розповідають про героїчний спротив нашого народу.

Ми знаємо, що мільйони наших людей, які вимушені були перетнути кордони в пошуках безпеки для своїх дітей, за першої можливості повернуться додому. Бо кращого за свій, український дім, на світі ніхто не знає!

Країну відбудуємо, з’являться нові будинки, нові вулиці, а в містах і селах виростуть нові сади і квіти. У тих українців, що втратили домівки, будуть нові оселі, в Україні постануть нові міста. Світ тепер знає, що таке справжня Незламність. А ми точно знаємо, що Життя переможе!

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше