Два мовники отримали попередження від регулятора через порушення у дні пам’яті - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Два мовники отримали попередження від регулятора через порушення у дні пам’яті

Національна рада на засіданні 14 листопада розглянула результати позапланових перевірок двох компаній, які проводилися у зв’язку з виявленими під час моніторингів мовлення ознаками порушень вимог чинного законодавства та  Правил ведення мовлення на теле – і радіоканалах у дні трауру (скорботи, жалоби) та дні пам’яті, і оголосила їм попередження.

Перевіркою було підтверджено наявність порушень у діяльності ТОВ «Реал-медіа», м. Херсон (логотип «KRATU»), 29 серпня 2019 року в День захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Так, упродовж доби в ефірі цього мовника не було інформації про день пам’яті,  на екрані не було відповідного стилізованого зображення або палаючої свічки та оголошення хвилини мовчання із супроводженням звуку метронома о 12:00.

Так само було зафіксовано порушення у мовленні ТОВ «Радіоінформаційний центр «Незалежність», м. Львів (позивні мелодія І.Білозіра «Встань з колін, народе мій»), 1 вересня 2019 року, коли відзначалися 80-ті роковини початку Другої світової війни.  

Мовник не транслював відповідної інформації упродовж доби  і о 12:00 не оголошувалася хвилина мовчання.

Національна рада оголосила ліцензіатам попередження і вказала на неприпустимість порушень вимог чинного законодавства в подальшому.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше