Два провайдери програмної послуги у Харкові здійснюють вагомі соціальні ініціативи

07.11.2013

З 1 ЛИСТОПАДА 2013 РОКУ У М. ХАРКОВІ ВЕТЕРАНИ ТА ПІЛЬГОВИКИ ОТРИМАЛИ МОЖЛИВІСТЬ БЕЗКОШТОВНО КОРИСТУВАТИСЯ ПОСЛУГОЮ КАБЕЛЬНОГО ТЕЛЕБАЧЕННЯ.

З 1 листопада 2013 року у м. Харкові ветерани та пільговики отримали можливість безкоштовно користуватися послугою кабельного телебачення.

Послугу за рахунок своїх коштів надаватиме провайдер програмної послуги комунальне спеціалізоване підприємство КСП «Інженерні мережі», яке виступило з такою ініціативою і отримало підтримку на сесії Харківської міської ради. Пільгу отримають ветерани Великої Вітчизняної війни та особи, на яких поширюється дія Закону «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», учасники бойових дій – учасники війни, інваліди; члени сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни, особи, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, особливі трудові заслуги, і їхні батьки, вдови (вдівці); вдови Героїв Радянського Союзу; жертви нацистських репресій. Всього в Харкові налічується 45 тисяч осіб цих категорій. Щоб отримати можливість дивитися кабельне телебачення безкоштовно, пільговику необхідно буде звернутися із заявою до районного управління праці та соціального захисту населення, яке, у свою чергу, передасть заявку на підприємство. На сьогодні таких заяв надано понад 150.

А з 1 грудня 2013 року інший провайдер програмної послуги в Харкові ТОВ ТРК «ЕПСІЛОН ТВ» (здійснює діяльність під торговою маркою «Triolan») для всіх своїх абонентів надаватиме пакет програм універсальної програмної послуги (УПП) безкоштовно. Це 40 програм телеканалів аналогового і цифрового мовлення, які виходять в ефірі м. Харкова.