Два розважальних канали поповнили Перелік іноземних програм

05.08.2021

Національна рада 5 серпня внесла зміни до Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України. Перелік поповнено двома розважальними французькими телеканалами – «MY ZEN TV» і «МUSEUM». Водночас внесено зміни щодо графічних зображень ефірних логотипів трьох іноземних програм  «А Сlassic», «A Premier» та «A First International».

Звернення із пропозицією додати до Переліку два нових телеканали, а саме: «MY ZEN TV» і «МUSEUM» до регуляторного органу надійшло від ТОВ «Жанте Україна» м. Київ. Це товариство є представником іноземних компаній «SAS COFITES» і «SAS MEDIART» (Французька Республіка), які, своєю чергою, є правовласниками телевізійних програм «MY ZEN TV» і «МUSEUM».

Після ознайомлення із пакетом наданих товариством документів члени Національної ради з’ясували, що контент «MY ZEN TV» транслюється 24 години на добу англійською, французькою та російською мовами.

Трансляцію своїх програм телеканал «МUSEUM» вестиме англійською, французькою, польською та російською мовами також у цілодобовому режимі. Основна назва телевізійної програми – «МUSEUM», хоча в ефірі можливе відображення двох логотипів – «МUSEUM» та «МUSEUM TV».

Обидва мовники провадять міжнародну діяльність на території Європейського Союзу та інших країн світу. Сигнал на територію нашої держави вони розповсюджуватимуть за допомогою технології HD.

Контент і «MY ZEN TV», і «МUSEUM», як зазначалося вище, розважальної тематики.

Правовласник запевнив Національну раду, що дотримуватиметься вимог чинного законодавства України та положень Європейської конвенції про транскордонне телебачення. 

Проведений фахівцями регулятора моніторинг ефіру цих програм не виявив ознак порушень вимог законодавства України та положень Європейської конвенції про транскордонне телебачення. Не зафіксовано і реклами.

Окрім того, на прохання компанії ТОВ «МЕДІА ГРУПА УКРАЇНА», м. Київ, регулятор на цьому засіданні також вніс низку змін до пунктів 1, 2, 3 Додатку до рішення Національної ради від 08.04.2021 № 387. Зміни стосуються уточнення графічних зображень ефірних логотипів у Переліку іноземних програм – «A Classic», «A Premier» і «A First International» відповідно до їх дозвільних документів.

Відтепер Перелік дозволених до ретрансляції іноземних програм налічуватиме 184 телеканали.