Два телеканали – FASHION TV і Hollywood HD – додані до Переліку програм іноземних телерадіоорганізацій, що ретранслюються - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Два телеканали – FASHION TV і Hollywood HD – додані до Переліку програм іноземних телерадіоорганізацій, що ретранслюються

Національна рада на засіданні 2 лютого доповнила Перелік програм іноземних телерадіоорганізацій, що ретранслюються двома телеканалами FASHION TV і Hollywood HD. Рішення було ухвалено на підставі попередньо проведених моніторингу і перевірки документів, поданих дистриб’юторами каналів.

FASHION TV – розважальний телеканал, правовласником якого є компанія із Республіки Австрія. Він має ліцензію Австрійського управлінням з комунікацій. Пропонує передачі про світ моди.

Hollywood HD – правовласником є компанія з  Естонської Республіки, яка має ліцензію на мовлення цієї країни. Це канал фільмопоказу.

Обидва телеканали мовлять цілодобово.

Станом на сьогодні до Переліку програм іноземних телерадіоорганізацій, що ретранслюються внесено 113 телеканалів.

Правовласники і дистриб’ютори іноземних програм можуть вільно звертатися до Національної ради із запитом на їх включення до Переліку. Після оцінки поданих документів і проведення моніторингу Національна рада ухвалюватиме відповідні рішення.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше