Двом кабельним мовникам оголошено попередження - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Двом кабельним мовникам оголошено попередження

Кабельним телеканалам – «ТВА місто» (ТОВ «Медіасистем-групп», м. Чернівці) і «Перший кабельний» (ПП ТРК «Перший кабельний», м. Ужгород) – рішеннями регуляторного органу 23 березня оголошено попередження.

До телеканалу «ТВА місто» санкцію застосовано через неможливість проведення позапланової перевірки. За вказаною в ліцензії адресою уповноважені особи регулятора ліцензіата не виявили, хоча лист-повідомлення про проведення позапланової перевірки було вручено керівнику компанії особисто.

Крім того, моніторингами мовлення ТОВ «Медіасистем-групп» 4, 6 і 25 січня 2017 року зафіксовано, що  ліцензіат у багатоканальних телемережах не мовить. Це підтверджено листами низки операторів телекомунікацій.

Таким чином, регулятор визнав порушення ТОВ «Медіасистем-групп» пункту 4.2 Інструкції про порядок здійснення перевірок телерадіоорганізацій та провайдерів програмної послуги, оформлення матеріалів про адміністративні правопорушення та про порушення законодавства про рекламу і зобов’язав мовника упродовж місяця із дня ухвалення рішення привести свою діяльність у відповідність до вимог чинного законодавства.

ПП ТРК «Перший кабельний» попередження оголошено, оскільки ліцензіат вчасно не подав до Національної ради інформацію про зміну місцезнаходження, керівника юридичної особи, складу засновників. Тобто компанія порушила вимоги частини четвертої статті 35 Закону України «Про телебачення і радіомовлення», відповідно до якої ліцензіат зобов’язаний протягом 30 робочих днів подати регулятору заяву в разі виникнення підстави для переоформлення ліцензії.

Зміни до установчих документів ПП ТРК «Перший кабельний» до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань  були внесені у вересні та листопаді 2016 року, а заява мовника була подана до Національної ради 6 лютого 2017 року.

Національна рада також вказала на неприпустимість порушень чинного законодавства надалі.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше