Двом ліцензіатам дозволено на час карантину відступити від умов ліцензій - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Двом ліцензіатам дозволено на час карантину відступити від умов ліцензій

На засіданні 14 січня члени Національної ради ознайомилися зі зверненнями АТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» (багатоканальне мовлення (МХ-5), логотип: «UΛ: КУЛЬТУРА»), м. Київ, і ПрАТ «Радіокомпанія «Гала» (ефірне мовлення, позивні «Україномовне радіо Країна ФМ»), м. Київ, щодо тимчасового відступу від умов ліцензій на мовлення через запровадження карантинних заходів в Україні, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19. Регулятор затвердив мовникам зміни до їхніх програмних концепцій.

Запропоновані ліцензіатами зміни визнано допустимими. Водночас радіокомпанія «Гала» зверталася щодо двох своїх ліцензій.

Компаніям дозволено відступити від заявлених умов ліцензій до часу завершення карантинних обмежень. Після завершення карантинних та інших обмежувальних заходів в Україні вони зобов’язані у всьому обсязі відновити дотримання умов ліцензій.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше