Двом ліцензіатам оголошено попередження

20.05.2016

До телерадіокомпанії «Майдан-TV» із Білої Церкви і провайдера програмної послуги «ІТ.СЕРВІС» із м. Харкова рішеннями регуляторного органу 19 травня застосовано санкцію «оголошення попередження».

Причиною ухвалення такого рішення щодо компанії «Майдан-TV» (логотип «Майдан TV») став виявлений під час планової перевірки факт того, що ліцензіат не веде мовлення. Згідно з ліцензією компанія має цілодобово мовити на 12 ТВК у Білій Церкві.

Проведеною позаплановою перевіркою ТОВ «ІТ.СЕРВІС» виявлено порушення частини другої статті 42 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» і пункту 2.3 розділу ІІ Положення про порядок видачі ліцензії провайдера програмної послуги, оскільки товариство ретранслювало 10 іноземних програм, що не входять до Переліку програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України, а також збільшено загальну кількість програм для ретрансляції (за ліцензією – 78, фактично – 116).

Національна рада зобов’язала обидві компанії протягом місяця привести свою діяльність у відповідність до вимог чинного законодавства. У разі невиконання цього рішення Національна рада може призначити позапланову перевірку або застосувати до ліцензіатів санкції, передбачені чинним законодавством України.