Двом ліцензіатам поновлено дозволи на тимчасове мовлення

12.08.2021

Члени регуляторного органу на засіданні 12 серпня розглянули звернення від ТОВ «Солар медіа», м. Київ (логотип «Сонце») та ТОВ «Сорок дев’ята паралель», м. Київ (позивні «Музичний твір (мелодія) з накладеним текстом «Радио 49 параллель наша музыка ваше удовольствие»). Ліцензіати просять регулятора перевидати їм дозволи на тимчасове мовлення на територіях із особливим режимом мовлення у зв’язку із завершенням терміну дії попередніх. Національна рада ухвалила позитивні рішення стосовно цих компаній.

Товариство «Солар медіа» наразі має дозвіл на тимчасове мовлення у трьох містах Донецької області, а саме: Волновасі з використанням 5 ТВК, Краматорську – 8 ТВК та Маріуполі – 5 ТВК.  

Згідно з виданим дозволом телеканал «Сонце» і далі мовитиме у стандарті DVB-T/Т2 на тій самій території.

ТОВ «Сорок дев’ята паралель» подовжила дозволи на тимчасове мовлення у Луганській області. Так, позивні радіостанції далі звучатимуть на частотах 101,1 МГц у с. Бахмутівці Щастинського (Новоайдарського) району, 91,2 МГц у смт Біловодську, 90,6 МГц у с. Городищі Старобільського (Біловодського) району, 103,3 МГц у с. Зоринівці Старобільського (Міловського) району та 96,0 МГц у м. Лисичанську.

Дозволи цим компаніям на тимчасове мовлення Національна рада видала терміном на 1 рік.