Двом мовникам оголошено попередження за результатами планових перевірок - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Двом мовникам оголошено попередження за результатами планових перевірок

Розглянувши результати планових виїзних перевірок ТОВ «Українська академія індустрії моди» (логотип «ODESSA FASHION»), м. Одеса, і ТРК «Надвірна» (позивні «Телерадіокомпанія «Надвірна»), м. Надвірна Івано-Франківської обл., Національна рада на засіданні 7 листопада оголосила ліцензіатам попередження через порушення вимог ліцензій і чинного законодавства.

Під час проведення планової перевірки регулятор з’ясував, що одеський місцевий телеканал «ODESSA FASHION» не дотримується частини п’ятої статті 6 Закону України «Про телебачення і радіомовлення», оскільки всі передачі транслюються без повідомлення інформації про ім’я автора чи авторів, адреси виробника цих передач.

За результатами планової перевірки ТРК «Надвірна», проведеної на підставі моніторингу від 9 жовтня 2019 року, регулятор зафіксував, що мовник не дотримується умов ліцензії в частині програмної концепції мовлення, оскільки зменшено частку національного аудіовізуального продукту, мінімальний обсяг культурно-мистецьких і науково-просвітницьких програм. Крім того, взагалі не транслювалися дитячі передачі, яких відповідно до ліцензії мало би бути 1 год./добу. Це є порушенням вимог частини сьомої статті 27 і частини восьмої статті 28 Закону України «Про телебачення і радіомовлення».

Національна рада оголосила зазначеним ліцензіатам попередження і зобов’язала упродовж місяця привести свою діяльність у відповідність до умов ліцензій і норм чинного законодавства.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше