Двом телеканалам через відсутність мовлення призначено позапланові перевірки - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Двом телеканалам через відсутність мовлення призначено позапланові перевірки

Національна рада під час засідання 24 січня серед іншого розглянула результати моніторингів двох ліцензіатів та призначила їм позапланові перевірки.

31 серпня Національна рада визнала порушення супутниковим телеканалом ТОВ «Гамма-Консалтинг», м. Київ, частини сьомої статті 27 та пункту а) частини першої статті 59 Закону України «Про телебачення і радіомовлення», оскільки він не здійснював мовлення. До ліцензіата було застосовано санкцію «стягнення штрафу».

Позапланова перевірка місцевої компанії ТОВ «СКІФ-2», м. Костянтинівка Донецької обл., що мовить у багатоканальній телемережі МХ-5, виявила відсутність мовлення ліцензіата. Тому регуляторний орган визнав порушення законодавства компанією і взяв до відома наявність порушень.

 

Водночас обох мовників було зобов’язано протягом місяця привести свою діяльність у відповідність до вимог чинного законодавства. Моніторинги засвідчили, що компанії не відновили мовлення, а отже, не усунули порушення.

Для з’ясування усіх обставин щодо дотримання ліцензіатами зазначених вимог законодавства, Національна рада ухвалила рішення призначити цим мовникам позапланові перевірки.

 

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше