Ефіри мовників у пам’ятні дні ретельно моніторилися регулятором - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Ефіри мовників у пам’ятні дні ретельно моніторилися регулятором

Національна рада моніторила ефіри мовників щодо дотримання ними Правил ведення мовлення на теле- і радіоканалах у дні трауру (скорботи, жалоби) та дні пам’яті. Про це повідомила голова Національної ради Ольга Герасим’юк під час засідання 21 травня.

Так, 8 травня в Україні відзначався День пам’яті та примирення, 17 травня (третя неділя травня) – День пам’яті жертв політичних репресій, а 18 травня – День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу. 9 травня, у День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, телеканали брали до уваги методичні рекомендації Українського інституту національної пам’яті.

Ольга Герасим’юк розповіла, що у дні пам’яті Національна рада стежила за дотриманням мовниками вимог до змісту програм, що передбачені цими Правилами, проводила моніторинги як загальнонаціональних телерадіокомпаній, так і регіональних та місцевих мовників. Нині їх результати опрацьовуються відповідним управлінням і після узагальнення, у разі виявлення порушень, регулятор ухвалить рішення про проведення позапланових перевірок. Хоча за попередніми оцінками більшість мовників дотримувалися правових вимог та достойно вшанували ці пам’ятні дати.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше