Emitel і Polsat допомагають зберегти телевізійне мовлення в Україні - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Emitel і Polsat допомагають зберегти телевізійне мовлення в Україні

Оператор мультиплексів цифрового телебачення в Польщі Emitel долучився до підтримки телерадіомовлення в Україні. Серед іншого він надав безкоштовні потужні передавачі для мовлення цифрового телебачення і FM-радіопередавачі разом з усіма системами, необхідними для їх роботи. Частину обладнання, необхідного для мовлення телебачення, також надала Polsat Plus Group.

Кілька десятків українських телерадіоцентрів були пошкоджені внаслідок російської воєнної агресії та ракетних обстрілів і бомбардувань. «Через інформаційну війну та безпекою громадян відновлення стабільного мовлення радіо і телебачення сьогодні є одним із ключових завдань українського уряду. Після нападу Росії на Україну і перших повідомлень у ЗМІ про пошкодження телекомунікаційної інфраструктури та обладнання для мовлення, ми налагодили прямий контакт з українськими партнерами і запропонували підтримку. Однак, щоб запустити допомогу, довелося чекати сприятливого моменту. Тільки-но ми отримали офіційний запит від українського уряду про допомогу в ремонті систем зв’язку, ми негайно взялися за відповідні дії», повідомила Wirtualnemedia.pl речниця Emitel Агнешка Собуцька.

Пристрої, подаровані Emitel, допоможуть відновити можливість передачі теле- і радіосигналів там, де це сьогодні особливо необхідно, тобто на сході України.

Національна рада вдячна польським колегам за допомогу у відновленні мовлення теле- і радіоканалів в Україні. Компанія Polsat Plus Group, як раніше це трапилося із оператором Emitel, буде внесена до переліку медіадрузів України – Списку Вдячності

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше